Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tetoválásnál gond ha fóliázgatom?

Tetoválásnál gond ha fóliázgatom?

Figyelt kérdés

Az előző héten lett meg az első tetkóm. A tetováló azt mondta 2-3 napig hagyjam rajta a fóliát azután levehetem, ill. kezdjem el kenni és ne hagyjam szárazon.

Nos én most úgy csinálom, hogy naponta kétszer cserélek fóliát. Bekenem reggel és rá a fólia ill. este bekenem és egy új fólia.

Ezt azért csinálom, mivel nem szeretném, hogy a ruha levegye a krémet és tele menjen szösszel a tetkó. Ez baj, hogy fóliázgatom még mindig? Gondot okoz a tetkónak? Nagyon elkezdett hámlani ami normális mondta a tetkós. Viszont rendesen elvesztette a színét ez lehet a fólia miatt vagy?



2021. dec. 29. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gond, ha tovább fóliázod. Mert felázik és kilöki a festéket.
2021. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy látom tetovàlótól függ ki mit javasol. Nekem egy óràn àt volt csak a fólia, nyár volt, meleg. Szépen gyógyult, kentem. Baràtnőmnek viszont egy hèt fóliàt javasoltak, egy híres tetováló... Az is nyáron volt, konkrètan szèt gyulladt neki, fàjdalmas volt. De hiába győzködtem, hogy vegye le végre a nàjlont. Én azt javaslom ne fóliàzd, ki fog àzni a festèk, és kell a levegő a gyógyulàshoz.
2021. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Basszus akkor ezért lökte ki pár helyen rendesen a festéket... Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!