Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az hogy lehet, hogy a munkahel...

Az hogy lehet, hogy a munkahely tájékoztatást kap a munkavállaló covid-fertőzéséről?

Figyelt kérdés
Az oktatásban legalábbis így van: az igazgató értesítést kap az antsz-től, ha egy dolgozó, vagy diák covidos lett. Nem sérti ez az alapvető jogokat? Az eü. adatok szigorúan védett adatok. (Voltak eddig...)

2022. jan. 3. 17:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Csak nem bírod beismerni, hogy lyukra futottál...

Részemről itt befejezem; szerintem parttalanná vált a beszélgetés.

2022. jan. 4. 20:56
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Már rég azzá vált. Ha nem úgy lett volna, ahogy írtam már rég lezártad volna, de az ilyen oldalakon átívelő mosakodás az mindig árulkodó.
2022. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

"egy Tesco pénztáros sokkal több emberrel találkozik/érintkezik, mint egy tanár"

Amellett, hogy csak papíron vagy nem oltható, az még a gáz, hogy ilyen gagyi érvekkel jössz... Egy teszkópénztáros sokkal rövidebb ideig, sokkal nagyobb légtérben, plexi mögött maszkban ülve találkozik a maszkot viselő vevőkkel, te meg 45 percekre össze vagy zárva maszkviselési kötelezettség és plexifal nélkül akár 20-25 maszkot nem viselő emberrel is (ha meg nem nyelvtanár lennél, még többel is).

2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Hogy a tanári szoba körülményeiről már ne is beszéljek...
2022. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
63%
Többen is jelezték, hogy a "szerezni" ebben az esetben legalábbis gyanús volt már eleve, de amiket azóta írt, abból meg végképp elég egyértelmű, hogy valójában oltható, csak a "szerzett" papír mondja róla azt, hogy nem.
2022. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
63%
"amiket azóta írt" - mármint a kérdező
2022. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

35

A jogosítványomt 1987-ben szereztem. Az első diplomámat 1992-ben szereztem.

Folytassam a példákat? Nincs a "szerezni" igével semmi baj; így mondjuk. Az, hogy félreérhető, és ezen néhányan nem tudnak felülemelkedni, arról nem tehetek, de nem is érdekel. Az ordenáré személyeskedést viszont visszautasítom. Szerencsére törölte is a moderátor.

2022. jan. 5. 17:37
 38/38 anonim ***** válasza:
79%

37

Azokat is úgy vetted ? :)

2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!