Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha már kétszer átestem a...

Ha már kétszer átestem a covidon, de esetleg a munkahelyem miatt be kéne magam oltatni, melyik oltást javasoljátok, ami nem okoz erős mellékhatást ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A Kínait mondják sokan .
2022. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Sinopharm. Pfizeresek sokat panaszkodnak vérnyomás/pulzus problémára, illetve daganatok megjelenésére
2022. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Azért elképesztő, hogy itt tartunk, hogy a "kisebbik rossz" közül kell választani. Senkinek sem tűnik fel, hogy miért oltják az embereket ilyen ádáz módon, miért akarják világszerte ilyen kétségbeesetten, hogy benned legyen az "anyag". Én fixen nem oltatnám be magad a helyedben SEMMIVEL. Hidd el, lesz megoldás, de én az egészségemet választanám, mert ez a tét.
2022. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Egyiket sem. Inkább keress kibúvót.
2022. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen oltatnék,amíg lehet húzom,de már nagyon szorul a hurok. Én is a kínaira gondoltam, hogy talán az a legenyhébb
2022. jan. 14. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az oltástól függ, hanem tőled.
2022. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Pfizer. Senkiben nem merül fel, hogy a kínairól azért hallani kevesebb rossz tapasztalatot, mert a kínaiak kevésbé transzparensek?
2022. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!