Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Karanténból ha kimegyek...

Karanténból ha kimegyek gyógyszertárba, akkor le fogok bukni?

Figyelt kérdés

7 nappal ezelőtt pozitív PCR teszt miatt karanténba kerültem. Mármint erről se határozatot, se semmilyen más értesítést nem kaptam. De ha belépek ügyfélkapura, akkor látom az EESZTben, hogy fent van a pozitív tesztem eredménye.

Ettől függetlenül nem mászkálok természetesen, de azért a szemetet le szoktam vinni naponta, nyilván maszkban (FFP2).


Fél éve költöztem a lakóhelyemre suli miatt és se kutyát se macskát nem ismerek, viszont ki fogok fogyni egy gyógyszerből amit receptre írnak fel és fel kell néznie a gyógyszertárban a felhőbe a patikusnak. Fogja ott látni, hogy nekem karanténban kéne lennem, lehet ebből bajom?

Tudom, igen, elképzelhetetlen és gáz, hogy nem tudok megkérni senkit, hogy menjen el nekem gyógyszertárba, de ez van. Nem tudok mit csinálni. Egyébként nem köhögök, nincs már semmi bajom és amúgy is maszkban mennék, szóval az erkölcsi iránymutatástól kiméljen meg mindenki légyszi.



2022. jan. 18. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem ellenorzi. Parom amig covidos volt folyamatosan ingazott az anyjaekhoz, mert ok is covidosak voltak, kutya nem szolt hozza es nem is kerestek a karantenban.
2022. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hogy nincs senkid, ezt hagyd. Menj le a patikába, azt nem tudja a patikus, hogy te vagy te:) Lehet, hogy akinek kiváltod a receptjét az a felső szomszédod, nincs a fejedre írva, hogy közben meg te vagy.
2022. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ez a homlokodra írva .
2022. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem utólag nem ellenőrzik :(
2022. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!