Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm kivágása után...

Soome1 kérdése:

Benőtt köröm kivágása után vadhús?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete sebész kivágta a benőtt körmöm, viszont a vadhús nem tűnt el, duzzadt és gennyedzik. Tudok vele itthon csinálni valamit, vagy muszáj visszamenni a kórházba?

2022. jan. 23. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nem tudsz kezdeni vele semmit. Nekem is van de annyira nem zavar, ki tudom tisztítani. A te esetedben viszontérdemes vissza menni, azt is kiszedik és nem lesz vele több gond.
2022. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél vissza a kórházba, úgy sokkal jobb lesz Neked!
2022. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszakell menni.kivágják
2022. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

🇭🇺 Persze mivel nem kivágni kell, hanem szabályozni :)

🇭🇺 Spange körömszabályzóval.

🇭🇺 Ki kell növeszteni !

🇭🇺 Valóban, idő mire végleges lesz.

🇭🇺 De megéri !

2022. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helló, lehet kicsit késő már számodra, de másnak aki olvassa hasznos lehet.


H2O2=hidrogén peroxid, azaz Oxigénes víz! Nekem is volt már párszor vadhús a benőtt köröm miatt, 3-5 napig naponta 10-16 órát hidrogén peroxidba áztatott vattát kötöttem rá és teljes visszahúzódott a kukorica szem nagyságú húsocska. Fájdalommentes és tényleg beválik!

2022. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!