Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit érdemel az a körzeti...

Mit érdemel az a körzeti orvos, aki hétfőn délelőtt az összes beteget hazaküldi, mert neki sok dolga van?

Figyelt kérdés
Épp ma történt...
2008. dec. 15. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én ilyeneken már meg sem lepődök. Voltam két hete én is házidokinál. 4. voltam és 2ótát vártam. Bementem majdnem 40percet voltam bent, amibők kb 5-öt foglalkozott velem. A többi időt eltelefonálgatta meg elröhögcsélte az asszisztensével. Én meg közben majd lefordultam a székről olyan rosszúl voltam. Nem sok hiányzott, hogy el ne küldjem valahova, mert szívesebben feküdtem volna otthon, mint hogy ott legyek. Ezek ellen nem sokat lehet tenni sajna. De én gondolkodom azon, hogy keresek valami másik dokit.
2008. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
együttérzésem,és részvétem!a mi dokink dettó.időpontot kell kérni telefonon.kapok időpontot 4órára,és és talán 6ra bejutok,ha kifárad a ráérős nyugdíjas hipochonder,aki(k) feltartja a dokit a nagy semmivel :(
2008. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon sok orvos azt érdemelné, hogy vele is ugyanúgy bánjanak, mint ok a betegeikkel.mert ha mi "egyszeru" emberek nem mennénk be dolgozni azzal az indokkal, hogy sok a dolgunk, biztos kirúgnának.az pedig kimondottan ocsmányság ,hogy hagyják a lázas vagy nagybeteg embert órákig várakozni!és még csodálkoznak amikor infarkttal az ajtóban meghal egy beteg!no és még ok sztrajkolnak, mert nagyon sokat dolgoznak és nincsenek megfizetve!
2008. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
látod csak mi hárman háborodtunk fel a doktor úr tettén!a tobbineknek minden rendben van
2008. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
iratkozz ki tőle, akkor nem kapja meg utánad a fejpénzt. én is ezt csináltam.
2008. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!