Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik vakcinát kérjem?

Melyik vakcinát kérjem?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a harmadikért, az első kettő szputnyik volt.

Mit ajánlanátok?

Elvileg Pfizer és Moderna van csak.


2022. jan. 27. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyiket sem , az előző 2t is megbánod . Mind méreg lassan leepít vagy kifektet .
2022. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Pfizer-t kérd
2022. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
1-es meg egy újabb észlény, ne figyelj rá...
2022. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Állítólag a Modernába kevesebben halnak bele. Nekem az a személyes tapasztalatom hogy a Modernás ismerősök 2-3 hétig nyomták az ágyat oltás után de felépültek, viszont akik 2 héten belül meghaltak azoknak a nagy része Pfizert kapott.

Szerintem egyénenként is változó, mert sok ismerősömnek meg kutya baja nem volt egyik után se.


Oltási igazolványt mindkettő után kapsz viszont egyik se gátolja meg hogy elkapd a vírust és esetleg bele is halj, szóval szerintem tökéletesen mindegy hogy melyik szemetet löveted magadba, semmi különbség.

2022. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem az igazolvány miatt kérném, hanem a védettség miatt.



Miért a Pfizert és miért a Modernát?

2022. jan. 27. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a Pfizer és a Moderna is jó.
2022. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

A lányom két orosz után kapott Pfizert.

Múlt héten omikronos lett. 4 nap alatt átvészelte a szokásos influenza tünetekkel.

A vírust pedig úgy kapta el, hogy a kozmetikusa másnap jelezte, vírusos lett. Maszkot nem használtak.

2022. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
#7 Én és a 86 éves nagymamám is konkrétan megfázásnak hittük a rettegett covidot. Oltatlanok vagyunk. 🤷‍♀️😄
2022. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#8 épp ez benne a veszélyes, hogy nem tudni kinél milyen reakciót fog kiváltani. Én nagymamám kórházban volt miatta, én is kb 2 hétig alig birtam felkelni, még az is fájt, hogy a ruha a testemhez ért. Szaglásom több mint 1 év alatt nem tért vissza teljesen.

De kolleganőmnek meg a veje belehalt, hiába volt fiatal és egészséges. Dzóval örüljetek hogy így átvészeltétek, de attól még nem szabad lebecsülni.

2022. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
#9 Mint minden más betegség, vagy vírus, ez is úgy működik. A náthába is van, aki belehal, van, aki meg meg sem érzi.
2022. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!