Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell oltás fogászaton?

Miért kell oltás fogászaton?

Figyelt kérdés

Kiért kell oltás fogászaton, ha az eü dolgozók védettek, ugyanis kötelező oltakozniuk?

Ez nekem nem valami logikus. Eddig sikerült elkerülnöm ezt a sza.rt de most úgy néz ki utolér. A vírust magát már elkaptam és természetes védettségem van, de az ugye itt már nem számít! Hogy rohadjon meg az összes aki ezt kitalálta. Legszívesebben kikötözném a főtérre és néggyé tépetném. Rohadt mocskok.


2022. febr. 5. 04:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell. Törvényellenesen kérik, szólj a betegjogi képviselőnek, és menj másik fogászatra!
2022. febr. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Inkább pszichiaterhez menjel
2022. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam kíváncsi a véleményedre kutya, máshol ugass 2es.
2022. febr. 5. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Most ezt komolyan magyarázni kell? Azért, mert az oltás által adott védettség se 100%-os. Ha te is, orvos is be vagytok oltva, az biztosabb, mintha csak az orvos.
2022. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért kényszerítenek rám egy kísérleti szart? És azért ki vállalja a felelősséget, ha elpatkolok ebbe a kotyvalékba? Ki? Mégis ki? Nem a saját életem féltem, de vannak akikért felelősséggel tartozok.
2022. febr. 5. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a itt valójában azt kell eldönteni, hogy az oltás vagy a betegség veszélyesebb. Az orvosok többsége szerint a betegség. Én hiszek nekik, de ha te nem, akkor is ők hozzák a szabályokat.
2022. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"úgy néz ki utolér"

Tehát még magad sem tudod biztosan, de már védettnek tekinted magad? Jóhogynem covidosan állítasz oda. Vagy az volt a terv, csak ugye más ok - az oltás hiánya - miatt nem tudsz menni?

Másfél éves szer, ami már 2 milliárd ember megkapott, az meg már messzi nem kísérleti.

2022. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te utolsó inkább nem is kommentelném legszívesebben, ha valaki ennyire sötét mint te és nem tud szöveget értelmezni akkor ne írjon inkább választ sehova. A szádba kell rágnom mégegyszer hogy a BETEGSÉGEN MÁR ÁTESTEM, VÉDETTSÉGEM VAN. Az oltás az ami utolér nem a betegség könyörgöm....
2022. febr. 6. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 A kérdező már átesett a fertőzésen, akkor mégis miért kéne oltania?? (az idióta jogszabályokat leszámítva)
2022. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy neki az oltás az "utolér" meg a "szar" és nem a covid. Akkor jó rettegést tőle.
2022. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!