Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a vállam jóval oltás...

Fáj a vállam jóval oltás után. Miért?

Figyelt kérdés
Utoljára nyáron oltottak engem pfizerrel. Azóta érzem a szúrás nyomát és ha megdörzsölöm a vállam, kevésbé fájdalmasan de pont olyan érzès mint az oltás utáni 2 napon.

2022. febr. 19. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az még elfogadható állapot... Nekem valóban a vállam és a nyakam fáj oltás után még fél évvel is! Gyulladásban van, csak a gyulladáscsökkentő segít, pár órára elmúlik a fájdalom!
2022. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! De ez mitől lehet? lehet hogy enyhe idegméreg van a vakcinában és az összezavarjta az idegpályáinkat? Mert sok embernél még hallucináció és öngyilkos hajlamok jelentkezhetnek, mi még ezzel szerencsésnek mondhatjuk magunkat.
2022. febr. 19. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
... vagy csak eltaláltak a tűvel egy nagyobb ideget, aminek a gyógyulása több hónap, akár egy év is lehet. Nem kell rögtön mindenért az ördögöt a falra festeni. Gyógytorna segíthet, érdeklődj a háziorvosodnál.
2022. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem mondanám, hogy az vagyok! :D A munkámban korlátoz immáron fél éve! Fogalmam nincs mi van benne, de nem gondolnám, hogy "méreg"! Én inkább arra gyanakszom, hogy fertőzött voltam amikor a 2. oltást kaptam. Aranyszabály az egészségügyben, hogy járványban nem oltunk, amit felrúgtunk ebben a lehetetlen szar helyzetben!

Amúgy is vállfájós, nyakfájós voltam előtte is, de a gyulladáscsökkentőre jól reagált korábban, azaz évente párszor előfordult ált. olyan munkavégzés után, ahol kényszeredett testtartásban voltam, bevettem egy algopyrint, pár óra múlva elmúlt. Oltást megkaptam, fél óra múlva erős fájdalom, olyannyira, hogy be sem tudtam határolni mi fáj vagy egyáltalán mi történik velem és később ez csak annyira enyhült, hogy éppen együtt tudok élni vele. Hallucináció nem volt, de a migrén tipikus tünetei igen, szóval lépés/járás során erősödő fejfájás (nyakból sugárzott ki fejbe a fájdalom), fejbőr, "haj" fájdalma, fényérzékenység, villanó fényeket láttam, ilyenek. Ez kb. 3-4 hetes időszak volt, utána enyhült némileg a fájdalom és csak utána derült ki, hogy a nyakam fáj, addig azt gondoltam, hogy a fejem. Ezen felül volt szédülés de csak nyugalmi helyzetben, amiből ki tudtam mozdulni, azaz testhelyzetet váltottam és megszűnt. Fekvő helyzetben úgy éreztem, mintha mozogna alattam az ágy, ülő helyzetben mintha valaki állandóan lökdösne.

Ismerősöm nem tudott fogni a kezével több hónapig, értsd mozgott az ujja, keze, csak szorítani nem tudott. Haverom hetekig alig tudta mozgatni a kezét, nővéremnek szintén a nyaka fájt tőle sokáig. Nagynéném többször összeesett, elájult, szédült. Kicsit unom már a helyzetet, kicsit nagyon, de szuicid hajlamom nincs, nem is volt... :D Leggyakoribb, szinte általános panasz az ismerősi körömben az, hogy a szívnek odab... rendesen, pulzus, vérnyomás megemelkedik és napokig, hetekig ugrál.

Ezek nem ellenérvek, nem az oltás ellen szólok ezzel, mert mindaközben hogy nekem fáj a nyakam fél éve meglátásom szerint az oltástól, más, egészséges, életerős emberek haltak bele a vírusba, na ahhoz képest tényleg szerencsésebb helyzetben vagyok, de ha ezt tudom, hogy ezt okozza nálam, és minek után korábban átestem a víruson enyhe tünetekkel, ezek együttes tudatában nem vállaltam volna az oltás felvételét! Ezért értek egyet azzal, hogy nem teszteltünk eleget és ez hiba, bár ez egy politikai fegyverdurrogtatás csupán, azaz nincs mögötte a politika részéről valamiféle aggodalom... Még nagyobb hiba, hogy nem kértem egy tesztet előtte, megtehettem volna!

2022. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Anyukám most mutatta, hogy az oltások (3) helyén a dudorok megmaradtak (2 cm kb). Pfizerrel oltották. És nem most....
2022. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom az oltástól....


Még ha eltöröd a kezed lábad oltás után 5 évvel, az is NYILVÁN az oltástól van.


Sőt 8 hónappal oltás után ha tüsszentessz egyet az is az oltástól van.


Nem tudtad, hogy most már minden eddig is létező egészségügyi rendellenesség ha kaptál oltást akkor csakis attól lehet?

2022. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem a tűszúrás helye időnként kisebesedik. Ez van. Hogy ez mi miatt van, van-e konkrétan ehhez az oltáshoz köze, azt nem tudom. Egyébként ilyenkor azt kell tenni, hogy ha valami furcsa dolgot észlel valaki oltás után, jelezni kell mindenképpen orvosnak. Persze lepattint, hogy ez nem az meg minden, de le kell írnia, legyen írásos nyoma, sőt te is be tudod jelenteni az OGYÉI-nél,vagy a pfizer.hu-n,kötelesek kivizsgálni.
2022. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!