Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vérvételi beutalómat 200...

A vérvételi beutalómat 200 km-el arrébb felejtettem és holnapra van időpontom, van esély hogy beutaló nélkül is fogadnak?

Figyelt kérdés
A 3 havonta történő bélkontrollomra szükséges a vérvétel a kontroll előtt egy nappal.

2022. márc. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyakran jársz kontrollra nem kellene szükségesnek lennie a beutalónak. Próba szerencse max felhívod az orvosod ha nem fogadtak hogy mi legyen.
2022. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, jártam hasonlóan, fent van az eesztben a beutalód, ki tudod nyomtatni holnapig? Én nem tudtam, de odaalltam az ablakhoz és a néni orra elé tartottam a telefont, amin megnyitottam a beutalót. Hajlandó volt onnan bevinni az adatokat és így fogadták. Sok szerencsét 🙂
2022. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételre mindig kell beutaló. Szakorvoshoz nem mindig, ha ő hív vissza. A labor soha nem hív vissza kontrollra. Már van olyan, hogy e-beutaló. Lehet, hogy olyan írt a beutaló orvos, akkor ezt látják a laborban, és ilyen esetben nem kell a papír. Ha van ügyfélkapud, meg tudod nézni az eeszt.gov.hu-n az e-beutalódat.
2022. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat. Sajnos az e beutalóban valamiért nem találtam meg.
2022. márc. 20. 22:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha én nem láttom függetlenül az orvos láthatja vagy csak egyszerűen nincs feltöltve?
2022. márc. 20. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem látod az e-beutaló résznél, akkor nincs feltöltve.
2022. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha nem látod, akkor nincs e-beutalód, így meg semmiképpen nem fogadnak. Nem tudja valaki neked beszkennelni és elküldeni email-ben? Ezután kinyomtatod valahol.
2022. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagymamámnál maradt aki csak azt tudta rendesen lefotózni hogy miket kell megvizsgálni a vérben.
2022. márc. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!