Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosoknak nem kötelező...

Háziorvosoknak nem kötelező felrakni az EESZT-be az ambuláns lapot hogy mivel mentem oda és mi lett a vizsgálat eredménye?

Figyelt kérdés
Csak a tény van fent hogy ottvoltam, az nem hogy milyen panasszal jelentkeztem és mi lett a vizsgálat eredménye..
2022. máj. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem háziorvosnál nincs ambuláns lap.

A konkrét történések dokumentumai érhetők el. Pl. ha elküldtek valahova vizsgálatra, akkor az e-beutalót látod az eesztben.

2022. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat eredményét a vizsgáló hely szokta feltenni.
2022. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A különböző vizsgálatok eredményei külön vannak, ahol készültek, a háziorvosnál csak a megjelenés látszik.
2022. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a háziorvosnál nálam is csak a megjelenés látszik. De ők is felírják a vérnyomást, a panaszokat stb, és tudnak is ambuláns lapot adni a helyi szoftverből ha akarnának.
2022. máj. 5. 14:03
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy akkor kellene, nem tudom ez mitől függ, nekem egyszer sem írt ilyet a háziorvos. Logikailag valóban vannak olyan helyzetek, amikor ennek meg kellene történnie. Talán majd egy háziorvos ehhez hozzászól és leírja a gyakorlatban hogy van ez.
2022. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!