Fánki *-* kérdése:

Van vajon tb-m?

Figyelt kérdés
Munkaügynél le voltam jelentve,töltöttünk ki olyan papírt amivel 2023 januárjában jár le a tb-m addig a kormanyhivatalvagy mi fizeti utánam mert nincs keresetem. Viszont mivel várandós vagyok így megszűnt ugye a regisztrációm mint álláskereső. Ilyenkor a tb támogatás is megszünik vagy az marad ugyanúgy 2023 januárig? Nem szeretném ha a kórházba derülne ki hogy nincs tb-m. Valaki tudna ebben segíteni? Vagy esetleg hogy kihez tudnék fordulni ez ügyben?

2022. máj. 9. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A NEAK-on meg tudod nézni hogy él-e a TAJ számod.
2022. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyébként ha megszűnt, akkor menj be a járási hivatalba. Kitöltesz egy papírt, és egy évre fizetik helyetted. Elvileg mindenkinek megadják akinek nincs bevétele, nem kell hozzá regisztrált álláskeresőnek lenned. Egy év után pedig meghosszabbítható.
2022. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Neak-on még ott van hogy 2023 januárig van tb-m. Ez érdekelt volna hogy az megszűnhet-e amiatt hogy már nem vagyok regisztrálva a munkaügyön.
2022. máj. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!