Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan szerezhetek beutalót,...

Hogyan szerezhetek beutalót, ha a háziorvosom nem akar adni?

Figyelt kérdés
Most már több hónapja van egy bizonyos egészségügyi problémám, amivel jártam háziorvosnál. Nem is vizsgált meg, szimplán annyit mondott a panaszaimra, hogy ne foglalkozzak velük, majd biztosan elmúlnak maguktól. Ugye már több hónapja nem akar megszűnni a dolog, de azért vártam még 2 hetet, hátha tényleg igaza lesz. Hát, sajnos nem lett. A problémám ugyanúgy fennáll és nem tudom hogyan szerezhetnék beutalót, ha a háziorvosom nem akar adni. Valami ötlet?

2022. máj. 16. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen panaszok vannak? Mert a válaszhoz az is kéne...
2022. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lassan már 3 hónapja folyamatos puffadás, hasfájás és hasmenés. A puffadást és a hasfájás még annyira nem is zavarna, azt elviselem. De a hasmenés elég alaposan bele tud zavarni a dolgaimba.
2022. máj. 16. 18:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És visszamentél az orvoshoz, hogy NEM múltak el a panaszok?
2022. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos-váltás nem jöhet szóba? Addig is kísérleteznék étrend-váltással, recept nélküli emésztés-javító dolgokkal, mert gondolom emésztési problémáid vannak. Próbáld ki esetleg a Salvus-vizet.
2022. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Háát ha tartós emésztési gondok vannak akkor azt azért illene kivizsgálni


Legelöször labor, hasi ultrahang és aztán ha indokolt lehet tovább lépni


Fura ha nem ad beutalót, miért nem ad?

2022. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta az orvos, hogy nem tud mit csinálni, nem küldhet el a gasztroenterológiára, mert nemrég jártam. Még januárban volt problémám a gyomrommal is és akkor jártam ott.
2022. máj. 16. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha voltál a gasztroenterologián 1 éven belül, akkor mehetsz beutaló nélkül is...


1 éven belüli vizsgálat kontrol vizsgálatnak minősül és nem kell beutaló!

2022. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


És akkor ilyenkor simán csak besétálok a kórházba a gasztroenterológiára és jelzem, hogy bajom van és nagyjából fél éve jártam ott? Vagy hogy működik ez?

2022. máj. 16. 19:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Adtak valami papírt a gasztroenterológián, és találtak valami betegséget?
2022. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!