Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Duci társaim, nőgyógyászati/pr...

Duci társaim, nőgyógyászati/proktológiai vizsgálatra hőségben hogyan mennétek el?

Figyelt kérdés

Sajnos proktológiai vizsgálatra kell mennem nyáron.

Gondolkodom, milyen ruha lenne a legmegfelelőbb, amiben nem folyik rólam patakokban a víz, takar, de a vizsgálatot is egyszerű benne elvégezni.

Csúnyák a lábaim, azokat szeretném eltakarni.


2022. máj. 18. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, kb. földig érő nyári ruha?
2022. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam, de szerintem nem lenne jó egy akkora ruhát felhúzni a hasamig.
2022. máj. 18. 23:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Rádásul az autóút is hosszú. Tiszta izzadt leszek, mire odaérek.
2022. máj. 18. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha olyan stílusút vennél, ami így "szétnyílik"? Baromira nem értek a divathoz, nem tudom rendesen megfogalmazni, inkább linkelek képet :D [link]
2022. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de abból meg kilátszik a lábam. :)
2022. máj. 19. 00:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruha vagy szoknya biciklisnadrággal vagy térdig érő leggingsszel, utóbbit letolod a rendelőbe érve, ott nem számít, hogy villogtatod a lábad az akár szétnyíló ruhában. Hazafelé meg majd visszaveszed.


Én dagiként megyek jövő héten alaposabb kivizsgálásra, aminek része a nődoki + proktológia is, de egyébként is sokat kell öltözgetni több helyen. Nekem is ez a terv, egy combig/térdig érő lenge nyáriruha, amit a hétköznapokban legginsszel hordok, az első vizsgálat előtt letolom, bevágom a táskába, a rendelőintézetben pont nem fog érdekelni a kivillanó rusnya comb a ruha alól. :) Így minden vizsgálaton gyorsan tudom a ruhát felhúzni vagy lekapni, hazafelé meg az utolsó után vagy egy mosdóban visszaveszem a leggingset, így az emberek közé már szalonképesen érkezem majd újra.

Annyi, hogy egy könnyen lekapható cipő kell hozzá, hogy ne kelljen azzal se szenvedni.

2022. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem néz ki furán egy térdig érő ruha + hosszú fekete leggings 35 fokban?
2022. máj. 19. 00:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 7/8-ossal hordom, színben olyannal, ami passzol a ruhához, azzal nem fura. De próbáld fel, nézd meg.
2022. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj egy esős napon. Klíma is van a kocsiban. Végső soron meg még le is lehet addig fogyni.
2022. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!