Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TAJ számom érvénytelen (barna...

TAJ számom érvénytelen (barna státusz), még nem rendeztem a tartozást, részletekben fizetem, most viszont muszáj orvoshoz mennem. Tudom, hogy magamnak kell fizetnem az ellátást, de azt azonnal kell ott helyben az orvosnál, vagy adni fognak számlát?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak sürgősségi ellátáskor tudsz utólag fizetni.
2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Külön fogja elszámolni azt neked a NAV. Később. Több hónap múlva, hacsak nem mész elébe.

Ha nincs a neveden semmi, és nem dolgozol még meg is úszhatod ;)

2022. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
1 sürgősségi ellátásra nem is kell fizetni :D
2022. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mi?

[link]

2022. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint igen.

Nem baj írják csak majd a többihez. Tőlem aztán nem tudják levonni. Még bankszámlám sincs XD

2022. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék akkor pl a hajléktalanoknak hova számlázzák :)
2022. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a cikk szerint már előre kell fizetni. Engem kb erős fél éve (még ősszel) elláttak pedig nem sürgősségi volt. A szívemmel voltak bajok mert intravénás droghasználó vagyok. Utána a NAV küldött egy több 100 ezres csekket, de több hónapra rá. Azóta megpróbálták behajtani, de nem tudták ennyivel megállt az ügy. Lehet nekem régebben volt és akkor még más törvények voltak.
2022. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most utólag kell fizetni, vagy ott helyben? :D Csak mert úgy készülök. Egyáltalán mennyivel készüljek...
2022. máj. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!