Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy magán fogászat megtudhatja...

Egy magán fogászat megtudhatja-e, hogy ha egy másik másik magán fogászatra mennék el?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok egy másik olcsóbb de kicsivel drágább magán fogászatra menni, mert a jelenlegi olcsóbb magán fogászaton elegem lett közel 5 éve, hogy nem kapok fogászati kontroll vizsgálatott és friss panoráma röntgent sem a fogaimról.


Volt olyan is amikor Karácsony előtt 3 héttel megfájdult az egyik tömött fogam, és akkor sem kaptam friss röntgent a fájó fogamról de még panoráma röntgent sem kaptam. Felmerült bennem a gyanúm, hogy az érintett magán fogászatnak sokkal fontosabb a pénzem, mint a fogaim egészségi állapotának a megőrzése.


Viszont nagyon tartok attól, hogy ha egy új magánfogászatra elmegyek és netán 3 éven belül is szükség lenne fogászati kezelésemre, de az új magán fogászatott nem tudnám fizetni és kénytelen lennék vissza menni a jelenlegi magán fogászatra, nagyon nem szeretném ha meg tudná a jelenlegi magán fogorvosom, hogy máshol is voltam magán fogászaton számítógépen lévő adatok alapján.


De nagyon reménykedem abban, hogy legalább 3 évig nem kell vissza mennem a jelenlegi magán fogászatra, mivel a fogorvosként dolgozó fogorvos igazgató ráadásul még tulajdonosa is a fogászati rendelőnek.


Ha mondanám neki, hogy örülnék ha lenne friss panoráma röntgenben részem mert már lassan 5 éves a korábbi panoráma röntgen felvétel a fogaimról , tuti meg lenne sértődve rám és mondaná szigorúan, hogy örüljek ha kedvezményt kapok a fogászati kezelés árából.


2022. máj. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem, hogy erdekli oket. En mindig ossze-vissza jarok fogorvoshoz, aszerint, hogy epp ki tud fogadni, illetve ha epp a szulovarosomban vagyok es kell, akkor oda megyek, de senki le se szarja, nyugi.


Egy rontgenbol meg foleg nem tudom mit kell ennyire tulbonyolitani, en konkretan panoramara nem is a sajat fogorvosomhoz mentem, hanem egy centrumba, ami ezzel foglalkozik :D

Tokmindegy, fizess es kesz, kb ez a lenyeg.

2022. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel minden fogászatnak kötelező feltölteni az eeszt-be a kezelést, ha megnézik, akkor megtudják.
2022. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"egy másik olcsóbb de kicsivel drágább"

Ilyet nem lesz könnyű találni...

2022. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!