Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Megsérült a mutatóujjam, pontosabban az MCP ízület (ízület mellyel az ujj a kézfejhez kapcsolódik).

Durva ütést kapott délután, de még nem mentem kórházba mert egyrészt nem dagadt be, másrészt akiket kérdeztem, mondták hogy ne menjek emiatt.

Harmadik, hogy délután ha bemegyek akkor 8 órát várhatok az ellátásra.

Bementem éjjel 2-3 között.

5 perc alatt behívtak, megírták a jelentést, majd kiküldtek hogy várjak a rontgenre.

Első voltam a rontgennél de mégis behívtak előttem másik 3 beteget, ez nem is baj, látszott rajtuk hogy komolyabb bajuk van mint nekem, gondoltam jól van megvárom őket hagy menjenek.

Így eltelt 1 óra, megrontgeneztek.

Az első doki aki ez előtt vizsgált, azt mondta hogy reggel 7-ig várjak, addig el se mehetek.

Mert 7-kor kezdődik a műszakja annak az orvosnak aki megnézi a felvételt a kezemről.

Aki készítette a képet, azt mondta fél óra múlva lesz eredmény

Hát nem lett.

Aztán megint érdeklődtem az első dokinál, azt mondta ha nem várok 7-ig akkor vissza se menjek, mert nem fogják kiadni a papírt.

Fogtam magam, hazamentem, aludtam egy jó nagyot, amikor felkeltem, megnéztem online ügyfélkapun az eredményt.

Miért akarták ők, hogy feltétlenül várakozzak órákat hulla fáradtan?

Nem is bírtam volna annyit várni, mert húzós napom volt előtte és a kórházi folyosón meg nem nagyon lehet pihenni.

Miért nem lett volna jó nekik ha 7-kor visszamegyek?

Ha 7-ig úgyse történik semmi...



2022. máj. 24. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen kedves, empatikus orvosok is vannak. Haragudott rad, hogy ejjel mentel, munkat adtal. Gondolta szivat egy kicsit! Jol dontottel!
2022. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Mert a tisztességes eü dolgozók leléptek, vagy már nem dolgoznak. Parazita rohadékok ülnek a kórházakban, akik kilopnak mindent is az eüből. Nézd meg a szent János kórház parkolóját egy délelőtt hétköznap mondjuk. X6M, Annak Mercedes megfelelője, és ilyen kaliberű autók állnak a parkolóban. Hát nem véletlenül
2022. máj. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!