Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek ha a rendelőben a...

Mit tehetek ha a rendelőben a fogorvos megtagadja az ellátást,de menjek a magánrendelőjébe ott 30-vagy 40 ezerért hajlandó kihúzni a fogamat?

Figyelt kérdés
foghúzás magánrendelőbe,erőszak?

2022. jún. 21. 11:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%
Na és miért tagadta meg? NEM KAMUZZ!
2022. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Mióta olyan drága egy sima húzás? bölcsességfog?
2022. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy megtagadta az ellátást.

Maximum azt tudom elképzelni, hogy nem lehet simán kihúzni, hanem ki kell műteni (az ára is erre utal), amit nem tud a körzeti rendelőben megcsinálni, mivel ott nincsenek szájsebészeti felszerelések.

Ő csak felajánlotta, hogy a magánrendelésén meg tudja csinálni, mivel ott megvannak a szükséges eszközök.

Elmehetsz másik magánrendelésre is, vagy kérhetsz beutalót a szájsebészetre.

2022. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1/3 Sajnos nem kamu! Így halásszák a magán rendelőikbe a betegeket.De sajnos az eü más területén is így van.
2022. jún. 21. 12:47
 5/15 A kérdező kommentje:
2/4 én is erre lennék kíváncsi hogy számla nélkül miért is olyan drága egy síma foghúzás,lehet hogy nem rongyokba jelentem meg a rendelőbe és kinézte belőlem a hatalmas összeget!!!
2022. jún. 21. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A sima húzás, ennek a fele. De miért akarsz feketén fogat húzatni? Mi van ha később gond lesz? Menj oda, ahol adnak számlát.
2022. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

4.-re a kérdezőnek.


NE KAMUZZ!


Ha elküldött, annak komoly oka van! Ahogy írták, vagy nincs felszerelés, csak a magánban, vagy nem oda tartozol lakcímileg, vagy más.

2022. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6/6 Én sajnos nem akarok feketén fogat húzatni de a rendelőben egy román orvos nem látott el,inkább menjek magán rendelőbe ahol kihúzza a fogam.Hát én biztos nem megyek olyan orvoshoz aki állami rendelőbe nem végzi el a munkát de a magán rendelőbe igen,hát nagyon bizalmatlan vagyok.-
2022. jún. 21. 13:08
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért kell román orvoshoz menni akkor?
2022. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima foghuzast nem csinalt meg az orvos, azt mondta, hogy nem kap pontot erte. Adott beutalot a stajsebeszetre.
2022. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!