Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El lehet kerülni a tü szurást...

El lehet kerülni a tü szurást ilyen esetben? nincs valami olyan modszer amivel elkerulhetö a tü szúrás?

Figyelt kérdés
Van négy nagyobb szemölcs a talpamon és le fogják müteni.

2022. jún. 24. 05:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

tul éltem. 6 injekciot kaptam amibol az elsö negy annyira fajt hogy azt hittem megpusztulok. ugy szoritottam a vizsgalo asztalt hogy az kimondthatatlan, meg sirni is elkezdtem.

az utolso kettö se volt kellemes de az mar nem volt annyira durva.

2022. jún. 24. 17:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Na, látod ez a hiszti. Egy érzéstelenítő injekció nem fáj úgy hogy "majd megpusztulsz". Mivel kis méretű tűvel adják.
2022. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ha kis meretu tu ha nem ez nem hiszti. annyira fajt hogy sirni kezdtem. de nyugodtan meggyozodhetsz rola majd ha egyszer kapsz injekciot a talpadba
2022. jún. 24. 18:22
 14/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Még mindig jobb egy pár tűszúrás, mint a szike, azt aztán nem bírnád ki. De kérdezd meg fagyasztani lehet-e.
2022. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14

már nem kell fagyasztani mert mar ki vagtak. össze is varták.

2022. jún. 26. 11:19
 16/17 anonim ***** válasza:
ne nézz oda
2022. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
en kaptam, amikor össze kellett varrni mert olyan szerencsétlenül léptem bele egy villásdugóba. túl lehet élni
2022. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!