Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírust kapta el mostanáb...

Koronavírust kapta el mostanában valaki? Milyen tüneteid voltak,mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Kort is írj és oltásod típusát.
2022. jún. 24. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én. Kicsit több, mint egy hétig voltam pozitív, ebből egyetlen egy napig voltam csak lázas, után még 1-2 napig hőemelkedés. Köhögtem nagyon (éjjel nem tudtam aludni tőle pár napig, borzalmas volt), a köhögés mai napig tart, de már nem olyan vészes. Kicsi orrfolyás, prüszkölés. Egyéb tünetem nem volt. Szaglásom, ízérzékem nem ment el, csak "módosult" kicsit, pár napig mindennek rossz szaga és íze volt.
2022. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, lemaradt: 27 éves vagyok és kínai oltást kaptam először, utána pfizer
2022. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia.

Márciusban kaptam el, oltatlan vagyok. 1 napig fájt a fejem és este kis hőemelkedésem volt. Utána kezdtem taknyosodni. 2 és fél hétig otthon voltam,mert pozitív volt a teszten.

Szerencsére nem volt semmi keményebb tünetem.

2022. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

35 éves, 2 Astra, 1 Pfizer


2 hétig voltam beteg, 1 nap hőemelkedés, utána fejfájás, izomgörcs, remegés, szédülés, tompaság érzés, látási problémák.

A PCR teszt 10 nap után negatív lett, a tünetek ugyan enyhültek, de kb 1,5 hónapig tartottak.

2022. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!