Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adnàtok tanàcsot, ellàtàssal...

Adnàtok tanàcsot, ellàtàssal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Munkahelyi baleset miatt, kezelèsekre kell jàrnom. Napi 1* 1 óra. Nincs ezzel gond, elengednek bàrmikor. (a baleset az èn hülyesègem volt). Összejöttek a problèmàk, otthoni, anyagi, munkahelyi. Mindre van megoldàs, kicsit feszültebb vagyok, de elmúlik. Viszont a foki aki kezel, minden nap elmondja, hogy jaj maga fiatal, nèzze meg mi lett magàval, vàltson munkàt.... Ès irritàl. Sajna szókimondó ember vagyok, ès megtanultanultam hogy kell csendben maradni. De 20 kezelèst nem biztos hogy ki fogok bírni... Mit tennètek a helyemben? Mert nem akarok bunkó lenni, csak van egy stíluso, ami egyszercsak ki szokott fakadni belőlem...
2022. jún. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy látom, nem váltok. Váltsunk témát.

A kezelésekre meg járj el, számítsd bele a hülyeségedbe, amit a kezelő mond.

2022. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem bezzeg a beteg mondja a hülyeségeit, akkor is ha meg se szolalok. De szeretném ezt fordítva. 😆
2022. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# eskü rèszvètem... Èn normàlis beteg szoktam lenni, csak nèha sok....
2022. jún. 24. 18:24
 4/4 A kérdező kommentje:
1# azèrt egy kis hibàèrt, ekkora àrat fizettetni?
2022. jún. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!