Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol végeznek teljes nemibetegs...

Hol végeznek teljes nemibetegség szűrést?

Figyelt kérdés

Komolyabbra fordult a kapcsolatom egy férfival és mivel fogamzásgátlót szedek, felmerült, hogy óvszer nélkül is szexelhetnénk. Viszont előtte mindketten akarunk teljes STD szűrést. Mindketten tünetmentesek vagyunk, de jobb félni, mint megijedni.

Járok vért adni, tehát a HIV-re, szifiliszre és hepatitis B-re elméletileg negatív vagyok, inkább a chlamydia, gonorrhea, ilyesmik érdekelnének. De legjobb az lenne, ha mindenre megnéznek mindkettőnket.

Sztk-s vizsgálathoz a bőr- vagy a nőgyógyászatot hívjam?

Pesten tudtok ajánlani esetleg magánklinikát ahol korrekt áron elvégzik a vizsgálatokat? Mindenhol csak a HIV szűrést reklámozzák.

Esetleg aki járt már ilyenen tud nyilatkozni, hogy mennyi idő alatt jön az eredmény?


Köszi előre is!



2022. júl. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét. A központi bőr és nemibeteg gondozó a legegyszerűbb.
2022. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Goggle az STD szűrés-re keresve elég sok olyan szolgáltatót hoz fel, ahol komplett STD "panelek" vannak. Ami egy körben 6-8 vagy több STD-re is szűr. Vérből és/vagy keneteből.


Például ahol most én voltam 8 legyoribbra szűrnek budai Corvin Magánklinka (vagy rendelő nem emlékszem a névre). 8-re szűrnek kenetből. De ezzel inkább csak a bakteriális és egysejtű fertőzésekre. Ebben pl HIV és egyéb vírusok nincsenek. 24.000 Ft ami sztem nem annyira rossz ár.


Eredmény nem jött még, de 5 nap vagy rövidebb ezt mondták.

2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam: Ja... akkor neked kb az kell, ha vérvizsgálat megvolt. Amiket felsoroltál pont azokat nézik nálam is. Nálam mondjuk sajnos van panasz...


A kenet vételét nem tudom nőknél hogy zajlik ott, és ffi. vagyok.

2022. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül a 13. kerületben találtam egy helyet, kenetből néz 10 betegséget 37500 forintért és tényleg 5 nap alatt ér ide az eredmény.
2022. júl. 11. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként jól csináljátok...

Amíg kialakul a bizalom, és még nem vagytok benne biztosak hogy a másik megbízható (monogám kapcsolat), addig óvszer. Az ablakperiódusok miatt ezt legalább 2-3 hónapra érdemes belőni. Aztán mielőtt lekerül a gumi, mindkettőtöknek egy nagyobb STD szűrés.

2022. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!