Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten, magán bőgyógyászat...

Budapesten, magán bőgyógyászati azon belül STD ellátást nyújtó ügyelet van?

Figyelt kérdés

Ma reggelre látom egy komolyabb bakteriális fertőzés eredményét a cerkán. Tegnap is éreztem, de akkor csak bőrpír volt.


Nem akarnék hétfőig várni, hogy antibiotikumot írjanak fel. Mert nyílván még előrehaladottabb lesz a fertőzés. Gondolom hamarabb elkezdeni egy kúrát sokkal jobb.


Ismer valaki olyan magánorvost, magán klinikát ahol hétvégi, vagy ügyeleti rendszerben van nemibeteg vizsgálat és gondozás? Milyen árban, az most mellékes. Köszönöm.



2022. júl. 9. 10:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, már pénteken is kezdtem keresgélni magánklinikákat. Hármat hívtam, de mindnél július végére, augusztus elejére voltak szabad időpontok. És azok is csak hétköznapra, tehát ügyeletről még szó sem volt. Államit meg fel sem mertem hívni ezután.
2022. júl. 9. 10:19
 2/10 anonim ***** válasza:
OMSz-t kérdezd meg, hogy van-e ügyelet és hova mehetsz ezzel.
2022. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért a legdrágább magánklinikákon is csak 2-3 hét múlva lenne időpont bőrgyógyász/STD szakorvoshoz... beszarás. Dr Rose, Duna Medical, Rózskert Medical Center... Addigra vagy spontán meggyógyul vagy leszárad tőből...
2022. júl. 9. 10:33
 4/10 A kérdező kommentje:

#2:

A közelben lévő Semmelweis kórház ügyeletét néztem a honlapjukon, csak sürgős esetben van ellátás hétvégén. Gyanús hogy mivel itt ez nem halálos nem is foglalkoznának. És kérhetnék időpontot 2-3 héttel későbbre.


De azt hiszem beállítok csak úgy váratlanul. Hátha személyesen megyek, nem küldenek haza. Igazából tuti valami sztenderd STD vagy egyéb bakteariális fertőzés lesz, egy nyamvadt antibiotikum recept kellene csak.

2022. júl. 9. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán legközelebb húzol gumit.
2022. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Remélem ha majd neked lesz valami fontos nagyon kérdésed itt, hasonló válaszoklat kapsz, hasonló trolloktól mint amilyen Te vagy most.
2022. júl. 9. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: én nem kívánom neked, amin én mentem át. Szép napot!
2022. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Akkor pedig ha mégis átérzed a helyzetet, nem értem, hogy amikor az ember bajban érzi magát, Te miért ilyen kioktató, fellengzős, haszontalan választ adsz.
2022. júl. 9. 11:30
 9/10 A kérdező kommentje:

Na de hogy legyen haszna a kérdésemnek. Hátha valaki másnak egyszer jól jön.


Sajnos pénteken a Szent László kórházat hívtam, ahol időpont geyeztetés kell a Bőrgyógyászatra. Időpont foglalás is csak reggel 7-8 között.


Viszont most hogy elmentem a Semmeilweis Kórház Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika ellátására megtudtam a következőt:

Hétvégén nemibetgséggel nem tudnak foglalokozni, állítólag ebben nincs hétvégi ügyelet.

Viszont, hétköznapokon 8:XX-től (sajnos efelejtettem talán 8:15 vagy 8:30) lehet menni, és nem kell előzetes időpontfoglalás NÉLKÜL!


Úgyhogy a hétfők meg kell várnom, ez a legrövidebb út most az orvoshoz kerüléshez.

2022. júl. 9. 11:39
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Te azt hiszed, hogy kapsz egy antibiotikum receptet és kész vagy. Ehelyett lehet, hogy vért kell venni meg napokat, heteket várni az eredményre, elkaphattál HIV-et, hepatitis-t is, amit nem olyan egyszerű kigyógyítani. Nem csak bajban érzed magadat, hanem bajban is vagy. Nem tudom, hogy mennyire, de azt igen, hogy ez könnyen megelőzhető lett volna. A kioktatást megérdemled, gumival ezt az egészet elkerülhetted volna.
2022. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!