Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bevérzés miatt korházba...

Bevérzés miatt korházba kellett mennem. Fel kellett volna keresnem utána a saját nőgyógyászomat vagy csak estleges panasz esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8 hetes terhesen bevérzésem volt. Akkor a korházban írtak fel Progesteront és Rutascorbint.

Az orvos azt mondta, hogy pihenjek egész nap és szedjem a gyógyszereket és majd a 12 hetes genetikai ultrahangra menjek el.

Fel kellett volna keresnem a nőgyógyászomat emiatt? Nagy baj ha nem kerestem fel?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2022. júl. 12. 12:25
 1/2 Moncsusz8530 válasza:
Szia. Ha nőgyógyász orvos mondta ezt neked a kórházba,S adott gyógyszert akkor nem olyan nagy baj,hogy nem kerested fel az orvos,bár ajánlott ilyen esetben,mert minden doki más. Lehet egy ellenőrző vizsgálat nem ártana még mielőtt betöltöd a 12.hetet,hogy hat e a gyógyszer,minden rendben van e pici magzattal.
2022. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem, vagyis az én meglátásaim alapján használ, vérzés után még volt barnázásom de a gyógyszer szedése után elmúlt és nem is jelentkezett azóta. Viszont ez a gyógyszerem elfogyott. A védőnő először azt mondta, hogy ezt a 12 hétig minden féle képen ajánlott szedni. Ma viszont egy pár nappal ezelőtti kérdésemre azt a választ írta, hogy nem gond ha elfogy mert nem volt ráírva a papíromra, hogy meddig kell szednem és ha jelentkezik megint vérzés menjek be megint a korházba. És ha megyek nőgyógyászhoz akkor kérdezzem meg, hogy szednem kell- e még. Viszont én a biztonság kedvéért felírattam a házi orvosommal és kiváltottam. Szerinted szedjem tovább a biztonság kedvéért vagy hagyjam abba?

Az én nőgyógyászom szabin van a másiknál meg nincs szabad időpont.

2022. júl. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!