Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Leipold Gergő szülés-...

Dr. Leipold Gergő szülés- nőgyógyász orvossal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban magzati ultrahang vizsgalatok során szerzett élmények érdekelnének vele kapcsolatban. Alapos? Megbízható? Rendesen kommunikál a páciensekkel?

2022. júl. 16. 12:47
 1/7 Gyenis Péter válasza:
Én nem ajánlom.
2022. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nem? Félrediagnosztizált vmit? Bunkó volt? Egyéb?
2022. júl. 16. 15:25
 3/7 anonim válasza:
49%

"Minden kimondott szónak, a homlokráncolásnak is súlya van..."

A feleségem a 36. héten járt nála. Mért egyet és nemsokkal azt követően "halálos kijelentést" tett...úgy, hogy még csak meg sem nézte a korábbi szakemberek méréseinek eredményeit (köztük közel 40 éve praktizáló szakorvosét). Nem konzultált más orvossal, mielőtt ilyen kijelentés(eket) tett (kb. mint egy futószalagon) pluszban még a jövőbeni növekedés kapcsán is. Természetesen a következő héten más szakorvos(okhoz) is elmentünk, és megdőltek a méréseinek az eredményei. Ahogy a születést követő időszakra vonatkozó állítása is. Ilyen kijelentésekkel útnak indítani egy 36 hetes terhes kismamát, elgondolkodtató, és ez az elgondolkodtató szó nagyon finom arra a helyzetre. (A súlyos kijelentéseivel kapcsolatban a kérdésekre kb. "haladjunk már-t sugalló" válaszadás). Ennél még az is jobb, ha valaki azt mondja: "nem tudok biztosat, majd kiderül". A boldog kismama percekből az utolsó 1 hónap napjai szinte idegőrlő napokká változtak, függetlenül attól is, hogy a mérései megcáfolásra kerültek máshol.

Más oldalakon az alábbi vélemény is olvasható róla: "Fontos számára az őszinteség és az empátia, kedvessége, odafigyelése és alapos munkája sokszor meglepi betegeit." Ebből mi nem sokat tapasztaltunk sajnos.

Ez a mi tapasztalatunk, és reméljük, hogy nem fordul ez elő más(ok)al. Mert "Minden kimondott szónak, a homlokráncolásnak is súlya van..."

2022. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ezen kellett keresztülmennetek. Én nem is tudom mit tennék hasonló helyzetben, szörnyű!
2022. aug. 12. 19:05
 5/7 anonim válasza:
A másik oldalról jelentkezem. Második trimeszteres ultrahangon voltunk doktor úrnál. Nagyon alapos, kedves és professzionális volt. Úgy éreztem, hogy tényleg érti a dolgát. Korrektül tájékoztatott és amikor a baba nem kooperált, adott időt sétálni és édességet enni. Én a következő genetikai ultrahangra is hozzá fogok menni.
2023. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi 2 hete voltunk nála, akkor voltam 19 hét 4 napnál. Mi az RMC-ben voltunk, le a kalappal előtte. Türelmes volt, nagyon alapos, 40 percig tartott az UH. A végén mondtam, hogy vannak még kérdéseim, azokra is türelmesen és mindenre válaszolt. A harmadik trimeszteri vizsgálatra is Hozzá szeretnék menni. 😊
2023. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó pár orvosnál megfordultam az elmúlt évek megpróbáltatásai miatt de egy alkalommal sem sikerült olyan türelmes, empatikus,megértő,magas tudású orvossal találkoznom mint Ő.Mivel több terhességem is megszakadt így egy egyesületen keresztül hozzá foglaltunk időpontot és bár az eredményeink nem voltak jók és a terhesség végül megszakadt mégis abszolút elégedettek voltunk/vagyunk Vele. Az 1.és a 2. trimeszteri genetikai UH vizsgálatot is nála csináltattuk és soha nem adta fel,addig vizsgált, küldött el lépcsőzni, csokit enni amíg a magzat nem feküdt úgy, hogy ő mindent végig tudjon vizsgálni holott a rendelési időnek már vége volt.És rajtam kívül ezt több anyukával is megcsinálta,két lépcsőzés között adogattuk egymásnak a kilincset hátha már jól fekszik a baba.Ha a későbbiekben sikerül a teherbeesés biztosan őt fogjuk felkeresni.
dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!