Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen esetben mi történik?

Ilyen esetben mi történik?

Figyelt kérdés
Én kontaktlencsét hordok és már elég régóta foglalkoztat a kérdés, hogy mi történik akkor, ha pl elüt egy autó és meg kell műteni, viszont nem tudom jelezni az orvosnak, mert nem vagyok magamnál, hogy kontaktlencsét viselek. Ők ezt megnézik műtét előtt és eltávolítják? Illetve a másik, hogy ha tampont használok éppen akkor az ott marad a műtét végéig? Vagy ez hogy van?

2022. júl. 22. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Eltávolítják
Nem távolítják el
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen műtét van akkor a kontaklencse marad sztem a tampont meg észrr veszik főleg ha katéter kell..gondolom akkor oda is 1 cső megy mert ők nem cserélgetik
2022. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de a filmekben belevilágítanak az ember szemébe és megnézik a pupillát. Gondolom akkor látják a kontaktlencsét és kiveszik.
2022. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!