Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gennyes bőrgyulladás, kelés...

Gennyes bőrgyulladás, kelés (furunkulus) ehhez hasonló tünetem van az állon jó lehet rá Ebrimycin gél 10g?

Figyelt kérdés

Régebben a házi orvosom paradicsomot javasolt:tegyem a pattanásra(kelésre)majd ki fog fakadni.

Tényleg ki fakadt de sokat szenvedtem vele hogy is tegyem rá (áll) kötszerrel rögzítettem de igen csak kellemetlen és amikor elkezdtem ki nyomkodni nem végleg tűnt el (amit okozhatott a türelmetlenségem).

Jó lenne egy másik megoldás ha ez a gél kiváltaná az nagyon jó lenne.

Remélem van valakinek tapasztalata.


2022. aug. 13. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a gélt.

Viszont nem tudom mennyire jó ötlet folyton magadnak nyomkodni az arcod, nehogy később heges legyen.

Ha meg nyomsz, előtte fertőtleníts le a felületet, az is okozhatja hogy 'megmarad' a pati.

2022. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2022. aug. 13. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászt mindenképp érdemes felkeresni, ő jobban tud segíteni mint a háziorvos.
2022. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méreg kiválik a vérből, tűvel megbököd kinyomod vérig. A beszáritás nem hasznos a pattanás sem véletlen van , így üríti a salakot a szervezet. Ezert a friss nyers etrend sok víz ami egészséges
2022. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!