Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Haziorvossal irathatok fel...

Haziorvossal irathatok fel szorongascsokkento gyogyszert?

Figyelt kérdés
Utobbi felevben eleg sulyos lett a szorongasom, mikor mennem kell valahova elotte kell par ora mire felkeszitem magam lelkileg arra, hogy emberek koze kell mennem, gyomorgocsom van es az ajulas kerulget konkretan, senkinek nem merek errol beszelni, mert felek hogy elitelnenek.. Voltunk nyaron siofokon es a csalad szeret beulni enni ezert nekem is muszaj volt, de egy falatot sem tudtam enni, mert tul sokan voltak korulottunk, probaltam onfejleszto konyveket olvasni meg sprotolni(mert allitolag ezek segitenek), de semmi hatasa nem volt egyiknek sem es ugy erzem, hogy csak a gyogyszer tudna segiteni..

#szorongascsokkento gyogyszerek
2022. aug. 21. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ő is csak szakorvos javaslatára írhat fel!

A gyógyszerek lehet elnyomják a tüneteket de belül ugyanúgy fogsz szorongani.

Pszichológus!!! és Murphy jó gondolata: sosem törődj azzal hogy mit gondolnak rólad az emberek, ők azzal vannak elfoglalva hogy te mit gondolsz róluk.

xd


és milyen igaz!!

2022. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az embereket utálod amúgy vagy csak szimplán félsz hogy bántani fognak? az mondjuk már erősen depis tünet, persze fakadhat abból is hogy elzárkózol előlük. De nem szabad!! Van nagyon sok jó ember is. Nem bántottak téged régen, nem lehet valami poszttraumás dolog..? Előző voltam..

Érdemes lenne a probléma gyökerét kikezelni mert a xanax is olyan hogy egyre több kell belőle, és a végén zombi leszel!! Mellesleg lerakódik az agyban, és csúnya dolgokra is képes lehet legális kábszi :(

2022. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1/2, igen valoszinuleg pszichologushoz kene elmenjek, koszonom egyebkent a valaszodat:)
2022. aug. 22. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:

(2. hozzaszolonak) nem utalom az embereket, egyszeruen csak felek attol hogy mit gondolnak rolam, sokan mondtak hogy senki se torodik a masikkal, de nem tudom kizarni azt az erzest, hogy ha neznek akkor az azert van, mert van rajtam valami fura. Nem bantottak regen, csak amikor volt az online oktatas akkor nem nagyon talalkoztam emberekkel es teljesen befordultam magamba aztan jottek a hulye gondolatok es ma mar egy romhalmaznak erzem magam.. Par rokontol megkaptam, hogy 17 evesen nem lehetnek problemaim, mert mindenem megvan meg, hogy annyira jo dolgunk van nekunk mai fiataloknak, hogy minden hulyeseget bekepzelunk magunknak szoval sajnos a csaladom nem vesz komolyan, ezert is irtam ide, hat ha itt tobb segitseget kapok. egyebkent xanaxot semmifelekeppen sem szeretnek szedni, tudom hogy rosszat tesz az emberrel hosszabb ido utan:/

Koszonom neked is a valaszt:)

2022. aug. 22. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhat fel nyugtatót. De rendszeresen nem fogja, ő is továbbküld valamelyik pszi-hez.
2022. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, 17 évesen a depi is amúgy normális, de ha már az életvezetésed veszélyezteti nem szabad hagyni, szerintem. Az tény hogy az utóbbi két év mindenkit megviselt! Nekem is voltak ilyen dolgaim húszévesen görcsben volt a kezem ha enni kellett társaságban. de aztán elmúlt jött a fiam, stb..a rokonoknak ebből a szempontból igazuk van végül is ,....a gyógyszerek a tünetekre lehet hogy jók de nem oldják meg a probléma gyökerét.
2022. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ez a Kék Vonal, pont fiataloknak, hívd fel! régen ott voltam önkéntes ill. jelentkeztem.. van chat is!! fel a fejjel:)
2022. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom szepen mindenkitol a valaszokat es hogy senki se irt semmi lekezelot:)

7/7: megprobalom, sokat hallottam mar rola, de eddig figyelmen kivul hagytam, viszont lehet jot tenne, ha valakivel beszelhetnek errol. koszonom😊

2022. aug. 23. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!