Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán nőgyógyászati rákszűrés...

Magán nőgyógyászati rákszűrés után hol tudom megnézni az eredményt?

Figyelt kérdés
Évek óta ugyanahhoz a nőgyógyászhoz járok, mindig az volt a rendszer, hogy rákszűrés esetén csak akkor telefonál, ha rossz az eredmény. Eddig sose hívott, de most elgondolkoztam, hogy én soha nem láttam eddig, hogy megcsinálták a vizsgálatot a levett mintából, semmilyen papírom nincs, ami ezt igazolná. Lehet, hogy hülyeség, de mi van, ha el se küldi, csak felveszi a pénzt én meg nyugodtan vagyok, hogy minden rendben? Az eeszt-ben is csak az a papír van feltöltve, amit már a minta levételekor ideadott. Hogyan tudhatnám meg, hogy tényleg be lett-e küldve a minta vizsgálatra, anélkül, hogy az orvomtól kérdeznék rá erre, ezzel burkoltan "meggyanúsítva"?

2022. szept. 2. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá esetleg a háziorvosnál, hogy ő látja e a vizsgálat eredményét.
2022. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy elküldi, ne viccelj. Az állásával és a diplomájával játszik, ha nem küldi el, és ez kiderül valami oknál fogva.
2022. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eeszt-ben pedig fent kellene lennie mindenképpen, ha már eltelt annyi idő, hogy megérkezzenek az eredmények, illetve a legtöbb helyen e-mailben is kiszokták küldeni.


Úgyhogy én a magándokimat hívnám fel először.

2022. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eeszt-ben érdemes alaposan utánanézni, csomó mindent véletlenül sem a logikusnak tűnő helyére szoktak feltölteni...
2022. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem eeszt-ben is, maga a vizsgálat 1,5 hete volt, még nen biztos hogy van eredménye. Viszont visszakerestem a korábbi évek szűréseit és ott is csak az a dokumentum van feltöltve, amit már a vizsgálatkor megkaptam és már akkor rajta van: hogy sine morbo, azaz minden rendben, de ezt a vizsgálatkor mikor ott vagyok, honnan tudja előre? Én is azt gondolom, hogy az állásával nem játszana egy orvos, de ugye az ördög nem alszik és zavar, hogy semmilyen eredményt nem találok.
2022. szept. 2. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziaa. Ugyan így voltam míg eeszten megleltem. Ott lesz az le lehet tölteni mellette PDF formaban :) a sine mit o után :)
2022. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, hát én nem találom, a betegdokumentumok között is az van feltöltve, amit már a mintavételkor kézhez kaptam, tök ugyanaz, még a dátum is rajta a vizsgálat napja. Szóval nem értem, miért nincs sehol eredmény.
2022. szept. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!