Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A karanténban a COVID tesztelé...

A karanténban a COVID tesztelésre elküldik az embert vagy kijönnek a lakásba?

Figyelt kérdés
Ha karanténba van az ember és lejárt a 7 nap, akkor tesztelni kell. Elküldik tesztre az embert vagy kijönnek a lakásba hogy teszteljenek?
2022. szept. 20. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Régen kijöttek kocsival, full lefedett ruhával. Vajon most is ez van vagy elküldik az embert egy pcr teszthelyre?
2022. szept. 20. 15:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem mennek ki. Neked kell saját magad tesztelned. A gyógyszertárban meg veszed te magad, vagy el küldesz valakit aki megveszi neked a gyógyszertárban. És igen ha le jár a 7 nap újra kell tesztelni. Egy teszt 19990 Ft.
2022. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem hová kell bemenni vagy mi az ábra.

A városi kórházban azt mondták, hogy 3 településsel arrébb 20000ért csinálnak,aztán ott lehet, hozzájuk ne menjek.

2022. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ingyen csinálták a tesztet mert tanár vagyok. Lehet a második is ingyen lesz?
2022. szept. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!