Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha 3 alapítványi szoba van a...

Ha 3 alapítványi szoba van a kórházban, mennyi az esélye annak, hogy egyszerre mind foglalt legyen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
50%. Vagy foglalt lesz, vagy nem.
2022. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez is az oktatásunk csődje... a kérdezővel együtt.
2022. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy hány éves a kapitány.
2022. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy esély van rá, hogy foglaltak lesznek. Hiszen mindenki arra pályázik.


Mikor az én fiam született nem lehettem alapítványiba és őszintén szólva, így utólag nem is banom. Nagyon jó hangulat volt az 5 ágyas szobában, segítettük egymást, és sokat nevettünk. 4 év telt el azóta, és van akivel a mai napig tartom a kapcsolatot.

2022. szept. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal rosszabb egyedül lenni szerintem.4 gyerekem van,a legkisebb születésekor már csak az elkülönítőben volt hely,így oda kerültünk Nem azért mert bajunk volt,egyszerűen csak téli volt minden kórterem,már a terhespatológián is voltak frissen szültek.Alig akart eltelni az a 3 nap.Egész nap senki nem szólt hozzám.Én szoptatásban,pelenkázásban,stb már rutinos voltam,úgyhogy hozzám még a szakemberek sem jöttek be,beszélgetni egyáltalán nem tudtam senkivel.Reggel,este vizitkor néztek rám és ennyi.Nekem még azt is sasolni kellett,hogy hozták-e az ebédet,mert nem szóltak.Nekem rosszabb volt egyedül.
2022. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Három már ritkaság, de szerintem így is nagy esély van rá, mindenki olyat akar.

Szerintem mondjuk teljesen érthetően. Voltam ötágyasban, aztán másodszor egyedül, majd egy szobatárssal. Én is lecsapnék a szobára, bármennyibe kerül, az tuti.

2022. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly 1 ágyas alapítványiban szerettem volna lenni, de már csak egy hely volt egy két ágyasban. Kicsit lepusztultabb volt mint az egy ágyas, de teljesen rendben volt. A saját fürdőszoba miatt vágytam rá főleg. Így azt hála az égnek megkaptam. Utólag nem bántam, hogy nem egy ágyasban kaptam helyet. Jól kijöttem a szobatársammal, jobb volt nem egyedül lenni 3 napig első babás anyukaként úgy, hogy ráadasul látogatási tilalom volt. Meg is buggyantam volna szerintem egyedül 😁 Az esély elég nagy, hogy foglalt lesz. Kb mindenki arra pályázik, aki képes kifizetni 3x 10-12 ezer Forintot.
2022. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!