Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Megrázott most az előbb az áram. Vagy 10 percig félrevert a szívem, meg kicsit zsibbadt a bal karom, de már minden tünet elmúlt, jól érzem magam.

2022. nov. 10. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes igen. Mentőt kell hívni és ők bevisznek. Főleg ha volt szivritmus zavarod. Erre rá kell nézni, ha még reggel is fel akarsz kelni.
2022. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor bemegyek a sürgősségire, de ezért nem hívők mentőt, én is be tudok menni.
2022. nov. 10. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: áramütésnél kb. alap az, hogy utána minimálisan mozgatjuk a sérültet, főleg ha volt szivritmus zavar is. De te tudod. Én mentőt hívnék, mert lehetnek pár óra múlva visszatérő problémák.
2022. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hívok mentőt.
2022. nov. 10. 18:10
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem ártana. Biztonságosabban beérnél a kórházba. De ez attól is függ, hogy milyen közel van a kórház.
2022. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Tesztelni akarja, hogy lesz-e járókelő aki reanimálja félúton. Mondjuk remélem ilyen állapotban nem ül be autót vezetni.
2022. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Saját életét kockáztatja. Biztos kezekben lenne, ha mentőket hívna. De én nem akarok ördögöt a falrafesteni. Én csak magamból indulok ki.
2022. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, hogy be kell menned a kórházba!! Vagy hívj taxit, vagy kérj meg vkit, hogy vigyen be, ha nem akarsz mentőt hívni.
2022. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne mentőt hívni-a ezért? De mindenképpen várj 1-2 órát mielőtt a volán mögé ülsz. Kimennek érted, de várnod kell, mert ez nem lét fontosságú. Persze nem azt mondom, hogy hagyd meg ilyenek. De szerintem, ha tünementes vagy, akkor nem kell felhívni őket. Sürgősségire beutalóval előrébb vesznek. Szerintem menj egy közeli ügyeletre, és onnan bevisznek téged kórházba. Ekg-t fognak csinálni, és lehet befektetnek egy napra, vagy mentővel szállítanak haza.


Elektromos dolgokat jó lesz kerülni, vizet is kerüld.

2022. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!