Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A combomon, igazából a hajlato...

A combomon, igazából a hajlatomban striák keletkeztek, vannak egész vastagok is, nem túl esztétikus. Csak magánban lehet megcsinálni, vagy lehet TAJ-jal is?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, egyetemista. Nyilván, nekem mint egyetemistának túl költséges lenne több száz ezret jelenleg kiadni. Ezt jelenleg nem tehetem meg, de az pedig nem maradhat úgy.

2022. nov. 22. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg örülnék, ha valaki olyan válaszolni aki tapasztalt és nem ugrik bele abba, hogy a saját tapasztalatát, perspektíváját az egyetlen abszolútumnak tekintse. Esetleg több opciót is elfogadnék, köszi :)
2022. nov. 22. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szépséghiba, nem szervi gond, sok helyen már szemölcsöt sem szednek le tb-re.
2022. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd támadásnak, komolyan kérdezem.


Mert van ilyen? Nekem van jó pár, ami nagyon ronda, és én mindig azt hittem, hogy semmit nem lehet velük kezdeni.

2022. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne maradhatna így? Az emberek nagy részének van, idővel elhalványul, felesleges foglalkozni vele.

Nyilván TB alapon nem foglalkoznak esztétikai problémával.

2022. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem maradhat így szimplán, mert szimplán túl vastagok és azért elég zavaróak a pszichémre nézve, pedig rettentően stabil vagyok.
2022. nov. 22. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem mulasztja el! Vagyont koltottem kremekre, masszazra, lezerre. Penz ment, stria maradt. Idovel halvanyodik majd. Alkati kerdes. Ja: ittam kollagent, stb. Ha megis hasznal valami, kerlek ird meg. Engem is nagyon zavar!
2022. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!