Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol igényelhetem meg azt,...

Hol igényelhetem meg azt, hogy minden hónapban kapjak csekket amin keresztül kitudom fizetni a TB -met?

Figyelt kérdés

Nemrég végeztem az iskolával, és még nem találtam munkát. Azonban december 13 -tól már nem lesz érvényes társadalom biztosításom, hisz nem vagyok diák.


Ezért érdeklődnék, hogy pontosan hol igényelhetem meg?

Hallottam egy olyat, hogy a Teve utcai kormányablaknál, azonban térképen megnéztem három darab bejárata is van. És mindegyik külön váróba vezet, ami azt jelenti, ha rossz helyre megyek akkor még egy órát kell várnom, ezek szerint.



2022. nov. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 1819-et felhívod munkaidőben, segítenek.
2022. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ott portás, megkérdezed melyik ablakhoz.

Egyébként van TAJ számod, Magyarországon tanultál?

Mert akkor bármelyik NAV irodába mehetsz

2022. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen van TAJ számom, itt tanultam Magyarországon.

Csak úgy tudom, hogy mivel most 2022 -ben érettségiztem így december 13 -án lejár.

2022. nov. 23. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint lejár a biztosítási jogviszonyod a nav küld egy papirt hogy mikortól kell egészségügyi szolgáltatási járulékot fizetned. Azon van egy bankszámla szám a navé ha van netbankod akkor eltudod utalni nem kell csekkel szarakodni. Javaslom csináltass ügyfélkaput azon tudod csekkolni hogy mikortól kell fizetned. Írj rám ha segítség kell most én is magamnak fizetem a tb-t mert munkanélkül vagyok talàn már nem sokáig!
2022. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugye nem állítod érettségizett szavazópolgárként, hogy azért nem tudsz elintézni egy hivatalos ügyet, mert nem tudod, melyik bejáraton kell bemenni?!
2022. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!