Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosok miért sajnálják a...

Háziorvosok miért sajnálják a táppénzes igazolást?

Figyelt kérdés
Miért kell haldokolni ahhoz, hogy felvegyenek pár nap betegállományba?

2023. jan. 5. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Őket kéne megkérdezned!
2023. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell haldokolni. Elég csak valóban keresőképtelennek lenni.
2023. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Nem sajnálják csak az ő felelősségük. Szeretnek biztosra menni, nehogy az elvetemült munkáltató kiküldjön a táppénzeshez egy másik orvost aki esetleg más következtetésre jut a beteg állapotával kapcsolatban.
2023. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én sosem éltek még ezzel vissza de amikor beteg voltam akkor táppénzre vett az orvos


10ev alatt kb 4-szer voltam táppénzen, abból 1 covid volt, egyszer elveteltem és befejező műtétem volt ami után maradtam pár napot táppénzen, egy fosós-hányós betegség, meg egy tüdőgyulladás 2015ben... ez utóbbi volt a leghosszabb, ez 2 és fél hét volt.


Mondvacsinált indokkal nem voltam táppénzen... lehet ezért nem tapasztaltam ilyet.

2023. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem elég indok a keresőképtelenségre, ha az ember fáradt, túl van az 50 en és tele van már az egyik testrésze b.g nevű kollégájának a hülyeségeivel?
2023. jan. 5. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem.. nekem is tele van a ...-om a klimaxos p.csa kolléganőmmel aki egész nap kerülgeti a munkát mintha ez lenne a cél, de ettől még nem megyek táppénzre.. azonban erre van a szabadság.. az esetleg neked nem játszik?
2023. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 szabira nem mehetek el azzal az indokkal, hogy tele a t...köm az idiótával! szabi kell nyárra + karácsonyra!
2023. jan. 5. 21:28
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez nem egészségügyi probléma, ezzel nem vehetnek táppénzre.
2023. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 nem mindegy neki mivel vesz fel táppénzre? be kell csak írni egy kódot aztán kész! küldje ki a beteglátogatót! otthon leszek, pihenek!
2023. jan. 5. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Mehetsz szabira indok nélkül is. Te rendelkezel a szabadságot 25%-val. Lehet rosszul tudom, akkor bocsi, nálunk így van.


Nyilván a rendelkezésre álló napokat neked kell beosztani és ha te nyáron meg karácsonykor akarod kivenni akkor úgy jártál.. nem mellékesen... most volt karácsony.. akkor nem sikerült pihenni?

2023. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!