Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok általában miben...

Az orvosok általában miben szoktak meghalni ha annyira tökéletesek?

Figyelt kérdés

Én beteg ill. csúnya orvost még nem láttam. Klinikán is szinte az összes orvostanhallgató lány modell kaliberű, a fiúk pedig magas, sármos szépfiúk. Nyilván a kivétel erősíti a szabályt.


Ebben a videóban is ez a kimondottan szép, már már félelmetesen hűvös, rideg orvos fapofával nyomja a robotdumát, hogy a cukorbetegek saját magukat hibáztathatják a nyomorukért, ugyanis mozgásszegény életmód (12 órázás után próbáld ki te, hogy elmész sportolni), rossz étkezés (magánpraxis fizetésből nyilván könnyű osztani az észt a minőségi étkezésről) illetve a STRESSZ (pofám leszakad, mintha ezt mi választanánk földi halandók) okozza a cukorbetegséget.


[link]


Mintha orvosként nem ezen a földön járna ő sem vagy simán csak mérhetetlen cinizmussal tálalja az egészet, hiszen ő más nyomorúságán él.


És ez a végtelenül cinikus kommunikáció az összes orvosnál megfigyelhető. Elhiszem, hogy marha büszkék magukra, de lehetnének kicsit szerényebbek, hamár az élet védelmére és a társadalmi szerepvállalásra tették fel az esküjüket.


Kérdezem én: Ha ők ennyire tökéletesek, akkor rendszerint miben szoktak végül időskorban elhunyni?



2023. jan. 15. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 videó miatt belevetted a világ összes orvosát? Az szép!

Meg fogsz lepődni, de az orvosok is pont ugynazokban halnak meg, mint más szakmájú emberek. A vesémet műtő orvos, pár év múlva vesebetegségben halt meg. Egy másik ismerősünk hasnyálmirigy gyulladásban. Érted? Nekik ugyanúgy gyógyíthatatlan, mint egy cipésznek, vagy autószerelőnek.

Ráadásul az orvosok közt elég sok az alkoholista, gyógyszer/drog függő.

És láttam már szívorvost dohányozni is.

2023. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van szemüveges szemészorvos, van olyan ortopéd szakorvos, aki befelé tapos a cipőben, van dohányos pulmonológus stb..

Tisztában vannak a halállal, tudják, hogy elkerülhetetlen. Minek szorongjanak?

Egyébként ők tudják magukat kezelni, ellenben az átlagemberrel, ugyanis ha nekem magas a vérnyomásom, a kutya se ad a gyógyszertárban rá csökkentőt. Na erről ennyit.

2023. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi miatt van benned ekkora gyűlölet az orvosok iránt?
2023. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi és az új körzeti orvosom i dohányzik, az új még elhízott is, ugyanolyanok mint mi vagyunk.
2023. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel az egyetemi agymosás következtében ők is elhiszik ezt a vegyszerezésen alapuló bizniszt, ezért kb. ők is úgy halnak meg, mint a páciensek.
2023. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3: Majd egyszer te is rá fogsz jönni, hogy mit művelnek az emberekkel gyógyítás címszó alatt.
2023. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!