Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tappenzes papirt mikor ad az...

Tappenzes papirt mikor ad az orvos?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a kereső tevékenység pnontosan mit is takar, illetve ezen kívül milyen esetekben ad az orvos tappenzes papírt? Mikor ír ki így, igazolás helyett?


Előre is köszönöm!



2023. jan. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs igazolás, táppénz van. A jelenlegi tapasztalataimból kiindulva bármikor kiír, elég felhívnod telefonon, és elmondanod a panaszaidat. Visszamenőleg is ki tud írni, pl amikor én beteg vagyok, akkor az első nap még a főnökömet is nehezemre esik felhívni, nemhogy az orvost.
2023. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy olyankor amikor nem dolgozok... Nincs munkaviszonyom, akkor mely esetekben ad táppénzes papírt?

Emiatt is kérdeztem, h a keresotev. mit is jelent pontosan ..xdd Egyszerűsített foglalkoztatás, alklami munka is annak szamit? Am 22/f vagyok. Azért ment a zöld like.

Köszike.

2023. jan. 23. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűsített foglalkozás és napi bejelentés esetén nem jár táppénz. Munkaszerződésben meghatározott munka esetében jár.
2023. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha teszel valamit a boritékba!
2023. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!