Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol csinálnak tüdőszűrőt...

Hol csinálnak tüdőszűrőt beutaló nélkül Budapesten?

Figyelt kérdés

Munka miatt kéne, viszont sem az üzemorvos, sem a háziorvosom nem ad beutalót, úgyhogy kéne találnom egy olyan helyet ahol anélkül is megcsinálják.

Egyébként rákerestem már, de nekem a kerületi kórházat adja csak ki a google, ahova kell beutaló, illetve a hungariamedet találtam még de ott az időpont foglalásnál van egy olyan hely, ahova fel lehet tölteni a beutalót, ami alapján nekem úgy tűnik, hogy oda is kell. (Fel is hívtam őket emiatt, de sajnos már zárva volt az ügyfélszolgálatuk)

Úgyhogy ha valaki esetleg volt már beutaló nélkül tüdőszűrőn, megköszönném, ha megírná, hogy hol.



2023. márc. 6. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha munka miatt kell, akkor az üzemorvos szerintem köteles adjon. Amúgy meg, tőlem minden éven kéri, de mivel home office ban dolgozom és NEM dohányzom, ezért minden éven kéri, minden éven úgy kéri, hogy már megadta az alkalmassági papírt (de azért majd menjek el, ugye elmegyek) ezért eddig 2x voltam a 6 év alatt. (Azt is magam miatt.)
2023. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az üzemorvost. Ha nem ad beutalót és nem ad anélkül alkalmasságit, akkor a következő, akit meg kell kérdezni, az a betegjogi képviselő.
2023. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkához kell, akkor nincs olyan, hogy nem ad beutalót. Kértél?

Nem lehet beutaló nélkül, hogy képzeled, hogy A-ban lehet, B-ben meg nem, ilyen nincs! A beutalókötelezettség országosan egységes.

2023. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, hogy a XI. kerületi Szt. Kristóf Szakrendelőben, Fehérvári út 12, tel: 06 1 279 2100 fogadnak beutaló nélkül is, de az is meglehet, hogy csak körzetükhöz tartozó páciensektől nem kérik. Érdeklődj náluk.
2023. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Térítéses szolgáltatásként bárhol megcsinálják beutaló nélkül, ha fizetsz érte. Bp-en a II. ker. Feketesas u.-ban 10 000 Ft.

Az alábbi linken a Tüdőgondozó alatt megtalálod az árakat.

Bárhova mész boldogan fogják megcsinálni, ha fizetsz érte.

2023. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A link lemaradt:

[link]

2023. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A legutóbbi alkalmasságin kértem beutalót, de azt mondta az üzemorvos, hogy jó még az előző, ilyen fiatalon nem kell évente járni és be is írta az egészségügyi kiskönyvembe. Emiatt azt hittem, hogy akkor ezt így elfogadják, de nemrég megint szóltak, hogy le van járva a tüdőszűrőm és csináltassak másikat, mert nem lehet 1 évnél régebbi.
2023. márc. 6. 18:25
 8/20 A kérdező kommentje:
#4 és 5 köszönöm, mindenképpen megnézem ezeket a helyeket
2023. márc. 6. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az legutóbb volt. Azóta lejárt. Akkor szólsz az üzemorvosnak, hogy le van járva. Nem tagadhatja meg!
2023. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bp. II. Feketesas u. 6. (Margit krt.-ról nyílik)

Telefonszám: 488 7582 Időpontot kell kérni úgy tudom.

2023. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!