Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működik az Eeszt? Betegél...

Hogy működik az Eeszt? Betegéleutat hol lehet megtekinteni? Hol tudom kideríteni, ki a háziorvosom?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 15:28
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A háziorvosodat ott nem tudom hogy kell megnézni, de az önkormányzat honlapján fent van, vagy legalábbis az alap utca besorolás alapján. Betegéletút meg eeszt.gov.hu.
2023. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, a betegéletútnál van a háziorvos a mo.hu-n, de nincs háziorvosom, mit tegyek?
2023. márc. 20. 16:01
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Most akkor megtalátad vagy sem? Háziorvosa mindenkinek van,akinek van bejelentett lakcíme.
2023. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki a háziorvosom, hozzá hogy jelentkezzek be? Mert a lacím miatt hozzá tartozom, de nincs fenn a rendszerben. És időpontot hogy kérjek hozzá?
2023. márc. 20. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz nem kell időpont. Rendelési idejében felkeresed, a többit intézi.
2023. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De fölhívom mert nincsen ott a neve az oldalamon
2023. márc. 20. 18:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!