Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétre, hogy kell jelentkezni...

Műtétre, hogy kell jelentkezni, illetve mi a folyamata az egésznek?

Figyelt kérdés

Epekő és köldöksérv műtétre lesz szükségem. Természetesen nem magam találtam ki hanem voltam sebész szakrendelésen. Viszont a doki csak annyit mondott, hogy hívjam fel a veszprémi kórházat, és kérjek műtétre időpontot, viszont tudtommal egy csomó minden van még előtte, labor, altatóorvossal beszélni stb. Ami nem tiszta, hogy most akkor műtétre adnak időpontot, és aztán a háziorvosommal beszéljek, hogy adjon beutalókat, vagy ott se műtétre adnak először, hanem a sebészetre kell szintén menni, és az mondja meg hova kell majd mennem? Meg amilyen várólista van, gondolom nem kell kapkodni, mert úgy hallottam augusztusra lett volna az egyik ismerősnek is időpont, és oda vélhetően friss labor kell.

Köszi előre is a segítséget!


2023. márc. 25. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha felhivod a kórház sebészeti amulanciáját és megkerdezed ezeket.

Azt hiszem külsős(háziorvos, sztk-s orvos) is javasolhat műtétet /ad beutalot a kórházba, de ott is kell találkozni a műtétet végző orvossal, aki előjegyez.


Az egyéb vizsgalatokkal meg bőven ráérsz, mert 1 honapon belülilek kell lenniük.

2023. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!