Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás utáni...

Anyajegy eltávolítás utáni gyógyulási idő?

Figyelt kérdés

2 anyajegyet távolítottak el sebészi beavatkozással. Az egyik a nyakamon volt elől, a másik pedig a mellkasomon.

A nyaki anyajegyet már egy hónapja eltávolították. Tudom, hogy akár egy év is lesz mire a heg felveszi a legszebb formáját. De az normális, hogy ahol kimetszették az anyajegyet rengeteg hajszálér megjelent? Konkrétan behálózzák a kis erek az egész területet, és nagyon feltűnő. Ez a sok hajszálér teszi a heget még feltűnővé. Esetleg valaki tudja, hogy hány hét/hónap után tűnik el?

Köszi a választ előre!


2023. márc. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora. Ha kicsi, 2 hét kb.
2023. márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat az jó.. már több mint egy hónapja eltávolították 🥲 de azért köszi! Nem volt nagy de kicsi se.
2023. márc. 27. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajszálér nem fog eltűnni.

Tudtommal lézeres kezelés fog eltüntetni.

2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Mert ha valóban nem, akkor most nagyon megbántam hogy eltávolítottam esztétikai okokból.. ugyanis rengeteg piros, lila hajszálér jelent meg és sehol nem halottam vagy láttam ilyet. Meg én úgy tudom hogy az elpattant hajszálér nem tud eltűnni. :(
2023. márc. 28. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom, de nem csak ettol jelenik meg hajszaler.

Nekem ol orromom is van, de nem feltuno

2023. márc. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!