Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy3 rossz fogam ebből...

Van egy3 rossz fogam ebből egy fenti bölcsességfog a màsik 2 lennti ràgòfog.Ezektől esetleg fájhat jó fogam? Elõl furcsának èrzem a metszőfogam.

Figyelt kérdés

Rossz fogak miatt fàjhat "egészséges"fog?

Mert amugy is paràzok a rossz fogak miatt. Ès most attol hogy pont elõl èrzem furának. Tud valaki abban segìteni a fenti bal bölcsessègfogam darabokba van. Kilehet azt szedni vágás nélkül? Valamint hosszìrànymintha fog lenne az a gyökere lehet?



2023. ápr. 8. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a fájdalom átsugárzik másik fogra, holott nem ott van a probléma. Nekem szedtek már ki darabokban fogat vágás nélkül, de az nem bölcsességfog volt. Minél előbb menj el egy jó fogorvoshoz, aki a vizsgálat után meg tudja mondani, hogy konkrétan neked milyen kezelés szükséges.
2023. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenkèppen probàlom legyőzni a dental fobiàmat🙁

Sajnos rettegek

2023. ápr. 8. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg sikerül, mert ha nem csináltatnád meg időben, akkor még nagyobb baj lehetne belőle. Még a fogkő is súlyos problémákat okozhat, pedig az még csak nem is fáj(amíg be nem gyullad tőle az íny). Mikor voltál utoljára fogorvosnál? Volt valami negatív élményed ezzel kapcsolatban, ami miatt a fóbiád kialakult?
2023. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utoljára terhesen lassan huu kimondani is szörnyű 10 ève.

Ezaz semmi olyan ügyesen kivette megse èreztem.

De azòta a sok negatìv dolgok miatt pànikbeteg lettem ès sajnos most rettegek...

2023. ápr. 8. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam pánikbeteg, de amit muszáj volt megtennem, azokat megtettem még akkor is, ha rám jött a roham(a papírzacskóba légzéses technika némileg enyhítette a tüneteim).
2023. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!