Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol és kik csinálnak a legolcs...

Avada0 kérdése:

Hol és kik csinálnak a legolcsóbban kapszulás endoszkópiát?

Figyelt kérdés
Mivel a közgyógyban úgy látszik csak a csókosoknak, meg még gondolom azoknak csinálnak ilyet akik fél lábbal a sírban vannak, kíváncsi lennék hogy hol lehet ilyet csináltatni olcsón.

2023. ápr. 9. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol sem olcsó. Ráadásul, ha találnak polipot, akkor teljesen felesleges volt, mivel le kell csípni, és mindenképp kell béltükrözés. Csináltasd altatásban, olcsó is, és semmit sem érzel. Nekem is ez volt, és találtak is polipokat.
2023. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok évvel ezelőtt volt mindkétféle endoszkópiám: először szájon át vezették le a csövet, utána felfelé a végbélnyílásomon keresztül.

A szájon át levezetés borzalmas élmény volt. Nagy meglepetésemre az alulról fölfelé vezetés csak kicsit volt kellemetlen, mert a végbélnyílásomat az orvos gyorsan elérzéstelenítette egy krémmel, és utána csak annyit éreztem, mintha egy kis puffadás, bélgázképződés mocorogna a beleimben.

Szóval szerintem ne félj a hagyományos endoszkópiától, ha alulról vezetik be.

2023. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nekem pont "Gastroscopia és vékonybél biopsia" van előjegyezve...
2023. ápr. 10. 02:05
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha biopsia van előjegyezve, akkor kapszulás endoszkópiának semmi értelme, csak pénzkidobás.
2023. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!