Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogamzásgátló előtti vizsgálatok?

Fogamzásgátló előtti vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlo tablettat szeretnek szedni, meg is talaltam a megfelelo maganorvost hozza, jovoheten megyek eloszor. Azt irtak, hogy a szükseges hozza nagylabor (májfunkció, vesefunkció), thrombózishajlam panel (Leiden és protrombin gén). Ezeket a vizsgalatokat egy sima sztk-s vervetel magaban foglalja? Illetve haziorvostol tudok beutalot kerni ehhez?

Sajnos egyedul intezem mindezt, nem igazan tud ki segiteni es nehez igy utanajarni mindennek, most megyek eloszor egyedul ilyesmire. Koszonom elore is a valaszokat!



2023. ápr. 13. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon csinálnak vizsgálatokat.
2023. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkepp maganlaborhoz kell fordulnom?
2023. ápr. 13. 16:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a házorvostól kértem beutalót laborba. Mondtam neki, hogy fogamzásgátló miatt kell. Kicsit húzta a száját, de kiadta a beutalót.
2023. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Es akkor ott mindezeket kivizsgálják amiket leírtak? Magánlaborban néztem, elég borsos az áruk
2023. ápr. 13. 16:34
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell szexelni ennyi idősen?
2023. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

20 evesen? :)

Szerintem ez most nem relevans, nem kertem ilyen valaszokat, koszonom

2023. ápr. 13. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:

1. Ezek a vizsgálatok nem kötelezőek fogamzásgátló felírása előtt, max ajánlottak.

2. A háziorvos rutin nagylabort kiírhat, de trombofília vizsgálatot nem.

2023. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azert szeretnek mindenkepp ezekre a vizsgalatokra elmenni, mert tudom hogy a csaladban pl majrakos is volt es teombozisos is, plusz nem szeretnek olyan gyogyszert szedni amitol tobb károm lesz mint hasznom
2023. ápr. 13. 19:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez oké. De a háziorvos akkor sem írhatja ki.
2023. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, akkor rá kell áldoznod, járj utána, hogy milyen vizsgálatok kellenek, csináld meg a synlabnál, aztán menj el magánba, hogy értékeljék ki.

Hamarabb nőnek tollaim és repülök, minthogy ezt neked sztk-ban elintézze egy nőgyógyász.

Én is elmentem, laborról említést sem tettem, csak hogy szeretnék tablettát szedni, mit javasol.

Azt mondta felírja amit akarok.

Mondom, ööö, nem tudom mik vannak.

Melyiket akarom? Válasszak.

Na akkor kicsit ideges lettem, hogy én tkp.azért jöttem ide, mert ő az orvos, és a betegségeim, kórtörténetem alapján válassza ki, hogy mi volna megfelelő nekem.

Lett is egy kis vita belőle, aztán otthagytam az egészet a p_csába és azóta sem szedek, óvszert használunk.

2023. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!