Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ínhüvelygyulladásra milyen...

Ínhüvelygyulladásra milyen krémet ajánlotok? A fekete nadálytő például jó rá, vagy az nem arra való?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Flector pl., fájdalom és gyulladáscsökkentő.

Én a nadálytőt derékfájásra használtam, de nem ért semmit, viszont ez nem jelenti azt, hogy neked neked nem válhat be.


Legutóbb még ezt a krémet ajánlották, viszont erről nincs tapasztalatom: Bengay


Nem túl drága, ha megengedi a pénztárcád megéri kísérletezni, hogy hátha valamelyik beválik.

2023. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Flector, Voltaren. De ínhüvelygyulladás esetén a pihentetésen van a fő hangsúly. Én bevetettem még a csukló rögzítőt, és gyógyszert is belsőleg.

Diclofenac Duo 75 mg, napi 1. Nekem egy hét alatt rendbehozta. De tényleg pihentetni kell! Meg se mozdítottam, még fel is kötöttem a nyakamba.

2023. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nizijozsef ***** válasza:
Inhüvelybandázs, eza neve a csúklószorítónak. Én ezt használtam és 1 hónapon belül megszünt a fájdalom.
2023. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem gipszbe tették.
2023. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt kapásból begipszelik? Mert akkor el sem megyek orvoshoz, nekem gipsz nem kell..
nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rögtön. Nekem nem használt semmi és akkor mondta a doki, hogy be kell gipszelni.

Nem jó de ki lehet bírni. Nekem ráadásul ujjakat mindent begipszeltek 5 hétre.

nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!