Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan, hogy altatás...

Létezik olyan, hogy altatás közben érezni a dolgokat mint a 2007-es Éberség című filmben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Létezik.

És olyan is van, hogy el se alszol az altatótól, hanem látsz és hallasz mindent, de mégse tudsz megszólalni, megmozdulni az izombénító hatása miatt.

2023. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jézusom, köszönöm szépen!
2023. máj. 27. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyukám is erről számolt be egyik műtétjénél, hogy eleinte érezte a dolgokat, de nem tudott sem szólni, sem mozdulni.
2023. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes a témával kapcsolatban olvasgatni. Érdekes dolog ez az altatás. Van akit kiüt teljesen, van akit meg kb semennyire.
2023. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emily válasza:
71%
Megkérdezhetem, hogy a kérdés miben kapcsolódik a Star Warshoz?
2023. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Létezik. Anyum császár közben ébren volt az elején. Már felvágták amikor az orvos észrevette, és kapott még gyógyszert, hogy elaludjon.
2023. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapos és professzionális aneszteziológus mellett ritkán fordul elő ilyesmi. Megtörténhet, de ezek az esetek extrém ritkák. Az anesztes állandóan monitorozza a pácienst és minden apróságra figyel.
2023. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5# ez engem is érdekel
2023. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mivel a film főszereplője szerepel a Star Wars-ba, és aki nagy fanja Hayden Christensen nek az megnézte az Awake filmet, ezért szerettem volna, hogy minél több emberhez eljusson :)
2023. jún. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!