Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális, hogy a térdsérülés...

Normális, hogy a térdsérülés 4 hete meg mindig faj?

Figyelt kérdés

Nagyon bevágtam a terdemet az ajtófélfába a terdkalacsom kapta és annak is a felső resze.

Iszonyat fajt de nem dagadt be és a fajdalom is hamar megszűnt, viszont azóta van egy kis hegyes kis dudor ami tapintasra nem mondanám ,hogy puha. Járásnál nem, de amikor mondjuk hajlított pozícióban pl: gugolásbol fel állok akkor nagyon faj azon a ponton.

Kenegetem már 1 hete voltaren kenoccsel meg jegelem is, de attól tartok valami nagyobb a baj. Tapasztalat esetleg vélemény.?

Tudom butaság ezzel ennyit várni de gondoltam azért terdizulet és elég fedetlen tehát sok idő kell ,hogy helyrejojjon viszont már aggódók kicsit. Remélem ido kerdese csak de azert meglatogatom az orvost.



2023. máj. 31. 01:01
 1/4 Med_fet_ati ***** válasza:
Nekem évek óta fáj, műteni is kellett... Szerintem nézesd meg, könnyen levállhatott valami...
2023. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A térdízület nagyon bonyolult és sérülékeny, nézesd meg.
2023. máj. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#

Neked a mutèt utan sem lett jobb vagy azóta tünetmentes vagy ?

2023. máj. 31. 04:52
 4/4 Med_fet_ati ***** válasza:
Jobb lett sokkal, túrázok, munka közben egész nap sétálok, működik jól...
2023. máj. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!