Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár óra múlva lesz vastagbéltü...

Pár óra múlva lesz vastagbéltükrözésem, írnátok tapasztalatot,hogy éltétek meg? Rettegek.

Figyelt kérdés
Félek, remélem kitisztultak a belek rendesen. Nem ettem tegnap semmit, picoprepet kellett meginni 2x 9-kor, majd du 15-kor)Estére vizes volt már ami kijött,de most reggel nem teljesen vizes,hanem sárgás és apró puha darabos ez baj, vagy normális? (Bocsánat)
2023. jún. 2. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rettegjél, nem lesz semmi. Kicsit kellemetlen, de nem vészes. Nyugi.
2023. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha felkészülsz, hogy nem egy leányálom, ha nem kapsz bódítást.
2023. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtem is🥺 hát be vagyok parázva rendesen. 28 vagyok, nem egy megszokott vizsgálat ez, de ha kell,kell. Csak lennék már túl rajta. Neked is volt már ilyen vizsgálat? Meddig tart? Emlékszel rá? Engem bódítanak , nem kérek altatót.
2023. jún. 2. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bódítanak akkor elvileg nem érzel semmit. Az elvileg arra értendő, hogy megfelelő mennyiségű bódítóanyagot kapsz.
2023. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utána mikor ehetek vajon? Már migrénem van,annyira fáj a fejem is az éhségtől. De olvastam egy platformon,hogy a bódító miatt a nyelés biztonságossá csak 1-3 h múlva válik. Király... Vagy nektek ez hogy volt.
2023. jún. 2. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos várni kell evéssel legalább egy órát.
2023. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rutin vizsgálat, kellemetlen mint egy foghuzas. Holnap már semmire se emlékszel belőle, ilyenkor mindenki szorong
2023. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a vizsgálat rutin beavatkozás, de nekem nem az 😅😅😅 legyen igazad. Holnap családi esemény, remélem nem leszek full leamortizálva és jól tudom érezni magam majd... persze az eredmény függvénye is. Ettől is félek, a fájdalom mellett.
2023. jún. 2. 08:36
 9/10 anonim ***** válasza:

8.

Orvosnak sem biztos, hogy rutinbeavatkozás, hiszen mindenki volt kezdő is.

2023. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül túl vagyok rajta, 2x is kaptam bódítót, annyit ért, hogy az időérzékem kiesett. 3 percnek éreztem a fél órás vizsgálatot,de a fájdalomra semmit nem ért, piszkosul fájt. Fogamat összeszorítva,csukott szemmel kínlódtam végig, majdnem sírtam is. Eredmény : minden tökéletes, hála istennek.

Konklúzióm az,hogy a tisztítás ,40 órás koplalás, majd a vizsgálat pusztulat tud lenni, de inkább ez ,mint egy borzalmas betegség. Legközelebb kérek altatást az viszont fix,ha mennem kéne.

2023. jún. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!