Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Budapesten lakom de a...

Ha Budapesten lakom de a lakcímem vidéki, sztk alapú nőgyógyászaton megvizsgálnak itt is Pesten?

Figyelt kérdés

Van tb-m!

Csak emiatt nem szivesen utaznék haza


2023. jún. 6. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2023. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bar nalunk az van kiirva, hogy az intezmenyvezeto jovahagyasaval ha elozetesen irtal az intezmenynek.

De pl fel orszag a sotera bejar es senkit nem zavarnak el.

Legegyszerubb, ha felhivod az adott "sztk"-t es megkerdezed. mikor kered az idopontot.

2023. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem még debrecenben is megvizsgáltak és esemény utánit is felírtak, nem oda voltam bejelentve és csak kúrni utaztam oda
2023. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi miatt kérdezed, de én anno “hibaztam “ ( baleset) és sürgősségi nőgyógyászat volt . ( esemény utáni ) . Nagyon nem kérdeztek arról, hova tartozom , segítettek . Azóta is halas vagyok, a portástol kezdve a doktornőig :)


Ill szerintem ez igaz ezen kívül nőgyógyászati ellátásra sürgősen .

Igaz kellett fizetni, mert olyan dolog volt, egyéb esetben lehet nem kell . (Itt recept írás volt a ktg )

2023. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szexualis egyuttlet utan verzek.. es nem ertem miert :/ de eleg durva
2023. jún. 7. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:

4 voltam.


Egyébként szemtanúja voltam már olyannak, hogy nem oda tartozott az illető, de sürgős volt, ő is verzett ( bár nem így) és elláttak. Pont elem került be, így meg végig is néztem ( és amúgy nem durva eset volt ). Pár megjegyzés, hogy nem is hozzajuk tartozik stb, de elláttak és kedvesek voltak . Szóval nyugodtan menj. Ilyen esetben nem tehetnek kivételt. A problémád komoly is lehet, foglalkozniuk kell vele.

2023. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Felhivtam par helyet, nem vallalnak

Igy mehetek videkre

2023. jún. 8. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

4 voltam .. b@szus. Igazából oda kell menni “ állítani “.


Persze, hogy át irányítanak . Felesleges hívni . Ad hoc esetben kötelesek ellátni .


Egy ilyen problémával nem érdemes napokat várni. De mostmár menj akkor vidékre, reméljük minden jó lesz . Máskor szerintem légy kreatívabb.

2023. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!