Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szekszárdon, ha bemegyek a...

Szekszárdon, ha bemegyek a nőgyógyászatra akkor ott is fizetni kell a vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Rendes rendelési időben előre időponttal mennék, de nem tudok 7-8ezret kifizetni egy vizsgálatért. Mindenképp állja nekem a tb? Vagy hogy van ez? Valaki segítsen pls! Mert szégyellem elmondani anyukámnak, hogy valami bajom van, nem vagyok olyan húú dejóban vele:S

16/L


2010. nov. 8. 16:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem, nem kell.Nekem legalábbis nem kellett, csak ha magándokihoz mentem!
2010. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ne izgulj,nem kell fizetned.

Megkérdezhetem,hogy mi a bajod?

2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gombára gyanakszom, sűrűfehér folyás, visketés...:S
2010. nov. 8. 17:25
 4/12 anonim válasza:

2. vagyok

Nekem is volt,nálam a Canesten kombi bevált.

De a legjobb tényleg az,ha elmész az orvoshoz.

2010. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h egyhónappal ezelőtt ugyanezekre a tünetekre azt használtam és megint előjött, szóval nem szeretnék tovább kísérletezni, nehogy komolyabb bajom legyen.:S
2010. nov. 8. 17:41
 6/12 anonim válasza:

Akkor tényleg jobb,ha elmész a dokihoz.

Lehet valami más fertőzésed van,nem gombás hanem baktériumos...A gombásra általában használ a Canesten,csak másra nem.

Ha voltál dokinál majd írd meg mit mondott.

2010. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

péntekre szeretnék időpontot kapni.

abban tudnál segíteni h merrre kell menni ha bemegyek a főbejáraton (esetleg ott a portán megmondják?)? vagy te nem szdi vagy?

2010. nov. 8. 18:08
 8/12 anonim válasza:

Szekszárdi vagyok,de nem tudom kihez fogsz menni Faludi Péterhez a CSNT-be?

A legegyszerűbb,ha belépsz az ajtón(a főútról,nem hátul az udvaron keresztül)balra lesz a portás,őt megkérdezed,segíteni fog.

Én mostanában nem voltam,de amikor a kislányommal voltam terhes sokszor.

2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Normál rendelésre ami ki is van írva h 16:00tól nem tom 18:00ig asszem. de akk megkérdezem a portán. nagyon köszönöm a segítséged.:)

megírom majd mi lett.:)

2010. nov. 8. 18:38
 10/12 A kérdező kommentje:

nah voltam bent, nagyoon kedves volt a portás néni, mondta hogy nem kell időpont érkezési sorrendben veszik a betegeket és csak a taj kártya kell illetve jó, ha van személyi. Mivel csak 2ig vannak ezért pénteken tudok csak bemenni mert 7órám lesz holnap meg holnap után is.

Félek egy kicsit a vizsgálattól, szorítsatok:)

2010. nov. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!